PlayStation 5: viss, ko mēs zinām par Sony nākamo konsoli

Visbeidzot ir parādījušās dažas detaļas par Sony PlayStation 5.

Tam būs jauns astoņu kodolu AMD CPU, kas balstīts uz AMD jauno 7nm Zen 2 arhitektūru, un pielāgotu GPU, kas balstīts uz jauno Radeon Navi aparatūru. Šīs mikroshēmas dos daudzas priekšrocības, tostarp atbalstu līdz pat 8K grafikai, staru izsekošanai un 3D audio. Sony arī sola ātrākus ielādes laikus, pateicoties iebūvētajam SSD.

Konsole būs savietojama ar jūsu esošo PS4 spēļu bibliotēku. Pagaidām tas arī viss, kas ir zināms par Sony piektās paaudzes PlayStation.

Avots: theverge.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

4 Responses

  1. Joprojām gaidu, kad konsolēs parādīsies upgreida iespējas…

    Es nesaprotu kāpēc neko tādu negrib piedavāt, teiksim kādu spec portu/vietu kurā pēc kāda laika piedāvāt speciālas upgrade kastītes, šo kastīti lietotājs nopērk, vienkārši pievieno uzklikšķinot pie konsoles un palielinās RAM, v-atmiņa, papildus SSD un pat mby kāds krutāks procis, kurs aizveto iekšējo novecojušo.
    Man liekas, ka šādi varētu daudz vairāk nopelnīt nevis marinēt vienu konsoli entos gadus.
    Ik gadu varētu izlaist teiksim low,mid un extreme upgrade kastīti kura palielināju konsoles jaudu, prasīt pa šādu krutako upgrade kastīti gandrīz konsoles cenu un viņu visi pirktu ik gadu.

    1. Nezinu, varbūt traucētu tas, ka tad spēļu veidotājiem būtu jāoptimizē spēles visu veidu/jaudu komplektācijām, un būtu lietotājiem jāiet uzstādījumos līdzīgi kā PC, un jāizpīpē kuri uzstādījumi tad nu viņiem derēs labāk, man liekas, ka konsolistiem tas nederētu, viņiem vajag lai var pa taisno spēlēt bez liekām ceremonijām.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt