Dzīvesstils

Spotify mūzikas straumēšanas platforma sasniegusi 130 miljonus maksas abonomentu

Nav šaubu, ka Spotify šobrīd ir absolūtais mūzikas straumēšanas līderis. Neskatoties uz salīdzinoši vēlo sākumu, Apple Music ir guvis ārkārtīgi labus panākumus, taču sāk šķist, ka uzņēmumam panākt savu sāncensi sagādātu zināmi lielas grūtības. Šo konstatējām, ņemot vērā faktu, ka saskaņā ar Spotify Q1 ieņēmumiem, uzņēmums tagad lepojas ar 130 miljoniem apmaksātu ikmēneša abonementu.

Apple kādu laiku nav dalījies ar Apple Music skaitļiem. Pēdējā reizē dzirdējām, ka Apple Musici izmanto aptuveni 60 miljoni lietotāju. Tas nozīmē, ka, pamatojoties uz pašreizējiem skaitļiem, Spotify maksas abonentu skaits ir divtik liels kā Apple Music, kas, kā jau minējām, ir salīdzinoši milzīga plaisa starp uzņēmumiem.

Apmaksāto 130 miljonu abonementu ir par 6 miljoniem vairāk nekā iepriekšējā ceturksnī. Spotify arī apgalvo, ka viņiem ir 163 miljoni aktīvo lietotāju mēnesī, kuri izmanto Spotify bezmaksas abonementu ar iekļautām reklāmām.

Saskaņā ar uzņēmuma teikto: “Neskatoties uz globālo neparedzamību sakarā ar COVID-19 1. ceturksnī, mūsu uzņēmums pārsniedza mūsu prognozes visos galvenajos rādītājos. Otrajā ceturksnī un atlikušajā gada daļā mūsu perspektīvas attiecībā uz lielāko daļu mūsu galvenajiem statistiskajiem rādītājiem nav mainījusies, izņemot ieņēmumus sakarā ar reklāmu daudzuma samazināšanos un būtiskām valūtas kursa izmaiņām.”

Avots: Techcrunch

Atbildēt

Līdzīgi raksti