Programmatūra

Spotify padara noteiktas podkāsta daļas kolpietošanu vieglāku

Mūzikas straumēšanas gigants Spotify ir paziņojis par 3 jaunām funkcijām, kas palīdzēs lietotājiem vieglāk dalīties ar mūziku un podkāstiem sociālajos tīklos. Par atjauninājumu tika paziņots 10. maijā, un tas būs pieejams gan Android, gan iOS lietotājiem.

Spotify pirmdien, bloga ierakstā, paziņoja, ka tā Android un iOS aplikāciju lietotājiem būs iespēja izmēģināt trīs jaunas funkcijas, kas saistītas ar sociālajiem tīkliem. “Mēs nepārtraukti attīstām Spotify pieredzi, lai apmierinātu klausītāju vajadzības, un strādājam pie tā, lai klausītājiem visā pasaulē nodrošinātu vislabāko iespējamo audio pieredzi,” rakstīts bloga rakstā. “Sākot ar šodienu, mēs vēl vairāk atvieglojam jūsu iecienītāko mūzikas ierakstu vai podkāsta epizožu koplietošanu ar draugiem, izmantojot jūsu sociālo mediju kanālus,” uzņēmums piebilst.

Tā kā podkāsti mēdz būt visai gari, viena no jaunajām funkcijām ļaus koplietot podkāstu no noteikta brīža. Līdz šim bijis iespējams koplietot tikai visu podkāsta epizodi, pēc tam adresātiem privāti sniedzot norādes par konkrētu podkāsta daļu. Tagad adresātiem būs tikai jānoklikšķina uz saites, lai tiktu atskaņots tieši paredzētais brīdis.

Papildus jaunajai podkāsta funkcijai Spotify ļaus lietotājiem koplietot mūziku ar Canvas, lai to izmantotu Instagram un Snapchat lietotnēs. Spotify arī ir reorganizējis ziņojumu sūtīšanu un sociālo mediju lietotņu izmantošanu koplietošanas izvēlnē.

Mūzikas straumēšanas pakalpojums ir arī saņēmis jaunu izkārtoju mobilās lietotnes sadaļā Jūsu bibliotēka (Your Library). Atjauninājums nodrošina izmaiņas, piemēram, režģa skatu, dinamiskos filtrus meklēšanai, uzlabotu kārtošanu, kā arī citus jaunus līdzekļus.

Avots: Gadgets360

Atbildēt

Līdzīgi raksti