Tehnika

Steam piedāvās straumēšanu 8K kvalitātē

Ja Jums ir televizors, kas spēj atbalstīt 8K kvalitāti un visai jaudīgs spēļu dators, iespējams, Jūs iepriecinās ziņa, ka Steam plāno ieviest 8K kvalitāti Remote Play. Cik daudz Steam lietotāji varēs izmantot šo iespēju?

Maz ticams, ka šo jauno iespēju izmantos daudzi Steam lietotāji, jo pavisam noteikti nepieciešamā aparatūra šādas kvalitātes nodrošināšanai ir visai dārga. Jebkurš spēļu dators, kas ļauj kvalitatīvi spēlēt spēles pie 8K, ir jaaprīko ar iespaidīgām komponentēm. Un, iespējams, pat tad lietotāji izvēlēsies baudīt spēles ar zemāku izšķirtspēju.

7680 x 4320 pikseļu izšķirtspēja izklausās visai iespaidīgi. Taču cik praktiska tā ir vairumam lietotāju? Šķiet, ka jauno iespēju ar 8K kvalitāti varētu izmantot visai mazs procents esošo Steam lietotāju. Tādēļ rodas jautājums, cik šī iespēja ir praktiska un vai tā nav radīta, lai izceltos spēļu straumēšanas tirgū? Iespējams, ka nākotnē 8K kvalitāte būs pavisam ierasta, taču šobrīd tās baudīšanai pavisam noteikti nepieciešama visai iespaidīga aparatūra.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti