Videospēles

Steam tagad atbalstīs arī jaunā Sony PS5 DualSense kontroliera formātu

Ikreiz, kad tiek izlaists jaunas konsoles modelis, kompānijas izstrādā un papildus izlaiž arī uzlabotus spēļu kontrolierus, ar jaunām funkcijām, šikākiem dizainiem, labāku ergonomiku. Ja līdz šim  izbaudījāt spēlēšanas laiku ar Sony PS5 DualSense kontrolieri, tad ar prieku paziņosim, ka lielākā spēļu platformu Steam arī tagad to atbalstīs.

Valve nedēļas nogalē paziņoja, ka ir pievienojuši atbalsta sistēmas DualSense kontrolierim. Tas nozīmē, ka spēles, kuras iespējams spēlēt ar kontrolieri, tagad atbalstīs arī jaunāko DualSensekontrolieri. Ņemot vērā, ka datorspēles nav veidotas priekš kontrolieru kontrolēm, un DualSense nebija paredzēts to spēlēšanai, tagad noteikti ir iespēja iegūt citādu pieredzi, kā arī kādas individuālas kontroliera priekšrocības spēlēšanā.

Protams, kontrolieri vispārēji tika veidoti ar mērķi, lai tie sniegtu labākas spēļu spēlēšanas emocijas, izjūtas un kopējo pieredzi. Šobrīd Steam atbalsta daudz dažādu uzņēmumu izgatavotos kontrolierus, tostarp – PS4, Nintendo Switch Pro kontrolieri un vairākus citus.

Saskaņā ar Valve teikto: “Pēdējo divu gadu laikā ikdienas vidējais lietotāju skaits, kuri spēlē Steam spēles izmantojot kontrolieri, ir vairāk nekā divkāršojies, un miljoniem cilvēku katru dienu bauda pieaugošo, kontrolieriem-draudzīgo spēļu katalogu. Šo spēļu lietotāju daudzums, kuri izvēlās izmantot kontrolierus spēlēšanai, nereti sasniedz pat 60% un vairāk.”

Avots: Steamcommunity

Atbildēt

Līdzīgi raksti