Bentley atveido 1939. gada Corniche

1939. gadā Bentley uzbūvēja automašīnu, ko nosauca par Corniche. Otrajā Pasaules kara bombardēšanas laikā automašīna tika pilnībā iznīcināta. 2001. gadā Bentley uzsāka projektu, kura ietvaros plānoja atveidot šo automašīnu. Pavisam nesen projekts beidzot ticis pabeigts.

Pagājušajā nedēļā Bentley paziņojis, ka atveidojis 1939. gada Corniche. Automašīna atveidota, izmantojot oriģinālus rasējumus un cilvēku prasmes.


Pats automašīnas atveidošanas projekts sākās 2001. gadā, kad Bentley bijušais direktors Kens Lea mēģināja izmantot pēc iespējas vairāk oriģinālo detaļu, lai atjaunotu 1939. gada Corniche. Dažas no oriģinālajām detaļām izmantotas, lai izgatavotu vēlākus Corniche modeļus. 2008.gadā pašu uzņēmumu skāra krīze un projektam beidzās finansējums.

Pēc kāda laika projekts tika atsākts, daudzi tam veltīja savu personīgo laiku. Automašīnas krāsošanai izmantoja oriģinālas krāsošanas pamācības, lai pēc iespējas precīzāk atveidotu automašīnas divu toņu krāsojumu. Pat automašīnas paklāji tika izveidoti, izmantojot vecu materiālu rullīti no noliktavas. Rezultāts izskatās satriecoši.

Oriģinālā Corniche tika pabeigta 1939. maijā. Pēc tam tā tika vesta uz Franciju, lai tiktu testēta uz ceļiem, kur pēc autobusa avārijas un tam sekojošās restaurācijas, automašīna ietriecās kokā un tai atkal bija nepieciešams remonts. Automašīnas šasija tika vesta atpakaļ uz Bentley Lielbritānijā, bet pārējās daļas palika Francijā, kur tās tika iznīcinātas karā bombardēšanas laikā.

Bentley šo veiksmīgo projektu izrādīs septembrī Salon Prive Concours d’Elegance pasākumā Lielbritānjā. Pēc tam automašīnu paredzēts pievienot Bentley mantojumu kolekcijai, kā arī turpināt izrādīt dažādos pasākumos.

Avots: Cnet

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt