HP paziņo par Omen X 2S klēpjdatoru ar divu ekrāna dizainu un augstākās klases spēļu specifikācijām

Izskatās, ka cilvēki vairāk sāk pieprasīt klēpjdatorus, kas aprīkoti ar divu ekrāna dizainu un HP tagad tādu arī piedāvās. Viņi paziņoja par Omen X 2S 15 klēpjdatoru. Klēpjdators, kuram ir pievilcīgs dizains, kur tastatūru ir pārvietota uz leju, un skārien paliktnis pārvietojās uz labo pusi no tastatūras, lai atļautu otru displeju. Šī ir jaunākā tendence ar klēpjdatoriem. Arī Dell plāno to darīt vēlāk ar diviem pilna izmēra displejiem.

Atklāts HP Omen X 2S, dubultā ekrāna dizains ar sekundāro 6 collu displeju – augstākās klases specifikācijas, kas izmanto šķidro metālu termisko pastu

Omen X 2S 15 otrais ekrāns ir 6 collas ar 1080p izšķirtspēju un atrodas virs tastatūras. Tas ir arī skārienekrāna displejs, un viņi saka, ka tas ir labi piemērots, lai izmantotu Twitch, Discord un Spotify. Lai atļautu šo konfigurāciju, HP pārvietoja skārien paliktni labajā pusē no tastatūras, kas ir līdzīgi kā ROG Zephryus S GX701 un GX501 .

Vēl viena būtiska iezīme ir HP Tempest Cooling ieviešana. Tā labi palīdz ar veiktspēju. Tajā ir 3-sānu ventilācija 5 virzienu gaisa plūsmai un 12V ventilatora modulis ar trīs fāzu motoru un šķidrumu dinamiskiem gultņiem. Viņi ir arī sadarbojušies ar Thermal Grizzly, lai Conductonaut šķidrums tiktu likts kā termiskā eļļa, kas ir labākais tirgū.

Citas šīs klēpjdatora specifikācijas ietver 17 collu ekrānu, kas ir vai nu 1080 vai 4K. Atsvaidzināšanas frekvence ir 144Hz un darbojas kopā ar G-SYNC. Klēpjdators ir konfigurējams līdz 2080 Max-Q un Intel Core i9. Tajā ir arī līdz 32GB DDR4-3200 RAM un paātrinātas atmiņas iespējas, tostarp PCIe SSD, RAID 0 un Intel Teton Glacier Optane. HP apgalvo, ka ir viegli piekļūt HDD, SSD un RAM, lai atvieglotu uzlabojumus, kad tas ir nepieciešams. Šis klēpjdators ir arī aprīkots ar trim USB 3 Type A, vienu HDMI 2.0B, vienu USB-C, gigabit Ethernet un 3,5 mm austiņu ligzdu.

Omen X 2S 15 cena par bāzes modeli ir 2,099 ASV dolāri, un tas būs pieejams jūnijā. 240Hz versija būs pieejama jūlijā.

Avots: wccftech.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt