Labākie peļu paliktņi datorspēlēm

Tikai pirms dažiem gadiem peļu paliktņi datorspēlēm bija parasti peļu paliktņi. Varbūt kādam no tiem bija citādāka virsma, vai specifisks padziļinājums, vai vienkārši kāds spēļu logotips. Taču šo pāris gadu laikā situācija ir krasi izmainījusies. 

Ja nopietni spēlējat datorspēles, Jums visticamāk jau ir visai laba datorspēlēm paredzēta pele. Taču vai Jums ir datorspēlēm paredzēts peļu paliktnis? Ja jā, vai tam ir šobrīd populārās RGB (sarkani-zaļi-zils krāsu modelis) krāsu gaismas? Šajā rakstā apskatīsim vienus no interesantākajiem un labākajiem peļu paliktņiem, kas šobrīd pieejami tirgū.

Corsair MM600

Divpusējs peles paliktnis ar gumijas malām, lai tas nekustētos līdzi pelei. MM600 paliktnim ir virsma, kas radīs pelei nelielu pretestību un ļaus ātri un precīzi nolasīt katru peles kustību.

Izmēri: 352 x 272 x 5 mm

Pieejams Amazone par 39.99 Eur.

SteelSeries QcK

Labs budžeta variants. Virsmas materiāls ir augstas kvalitātes precīzai peles vadīšanai un līdzenai slīdēšanai pa to. Gumijas pamatne neļaus paliktnim slīdēt pa galdu. Paliktnis pieejams dažādās formās un izmēros, dārgākai versijai – SteelSeries Qck Prism – pat ir RGB apgaismojums.

Izmēri: 320 x 270 x 2 mm

Pieejams Amazone par 7.48 Eur

Cooler Master MP510

Ir daudz peļu paliktņu, kas pieejami tikai vienā izmērā un ir vai nu par mazu, vai nu par lielu mūsu galdam. Cooler Master MP510 piedāvā 4 dažādus izmērus – no neliela peles paliktņa, kas der jebkuram galdam, līdz pat milzīgam peles paliktnim kas aizņem visu galdu. Izgatavots no specifiska Cordura auduma, kas nedilst, nekrāso un neuzsūc šķidrumus.

Izmēri: dažādi sākot no 250 x 210 x 3 mm līdz pat 900 x 400 x 3 mm

Pieejams Amazone par 16.64 Eur

Razer Sphex v2

Protams, daudziem patīk RGB apgaismojums, bet varbūt Jūs meklējat pavisam vienkāršu peles paliktni? Razer Sphex v2 ir ļoti plāns – mazāk kā pus milimetra augstumā. Tam ir izturīga polikarbonāta virsma, kas optimizēta kā lāzera, tā arī optisko peļu vadībai.

Izmēri: 355 x 254 x 0.5 mm

Pieejams Amazone par 9.99 Eur

Roccat Hiro+

Paliktņa virsma ir pārklāta ar vulkanizētu silikona kārtu, kam ir 3D struktūra, lai palīdzētu palielināt peles reakcijas ātrumu un precizitāti. Paliktņa pamatne veidota no neslīdošas virsmas vienmērīgai peles vadībai, bet malas ir noapaļotas līdzenākam profilam. Virsmas pārklājums pasargās paliktni no ūdens un netīrumiem.

Izmēri: 350 x 205 x 2.5 mm

Pieejams Amazone par 7.99 Eur

Corsair MM1000 Qi

Paliktnis spēj uzlādēt jebkuru ierīci, kas atbalsta Qi bezvadu uzlādi. Novietojiet ierīci uz paliktņa un uzlāde sāksies! Paliktņa virsma ir mikroteksturēta, tā ne tikai uzlādēs citas ierīces, bet arī palīdzēs nodrošināt asas un ātras peles kustības.

Izmēri: 350 x 260 x 5 mm

Pieejams Amazone par 51.14 Eur

Razer Goliathus Chroma

Ja Jums ir daudz perifērijas ierīces ar RGB gaismām, tad šis paliktnis ir piemērots Jums! Tam ir pielāgojama krāsu opcija. Mikrotekstūras virsma nodrošinās katru peles kustību kā precīzu darbību spēles laikā.

Izmēri: 355 x 255 x 3 mm

Pieejams Amazone par 32.98 Eur

Corsair MM800 RGB Polaris

Paliktņa virsmai ir zemas berzes apdare, kas ļaus ātri un precīzi uztvert katru peles kustību. Paliktnim ir arī RGB apgaismojums. Ar īpašo CUE2 interfeisu, apgaismojumu iespējams sinhronizēt ar citām perifērijas ierīcēm. Pieejami paliktņi ar diviem dažādiem pārklājumiem – mikrotekstūras un auduma.

Izmēri: 350 x 260 x 5 mm

Pieejams Amazone par 9.95 Eur

Asus ROG Scabbard

Paliktnim ir neslīdoša gumijas pamatne un pārklājums ar zemu berzi, lai nodrošinātu maksimālu peles kontroli. Tas ir ūdensizturīgs un visai liels izmēros – ar to varēs noklāt visu neliela izmēra datora galdu. Interesanti, ka paliktnis ir testēts un vienādi labi strādās arī – 30 grādu temperatūrā. Taču jautājums – vai vispār kāds spēlē spēles šādos apstākļos?

Izmēri: 900 x 440 x 3 mm

Pieejams Amazone par 39 Eur

MSI Thunderstorm

Vai lielāka daļa peļu paliktņi šķiet pārāk mīksti? Ja tā – šis paliktnis ir veidots no metāla! Precīzāk – tas ir veidots no anodēta alumīnija un pavisam nedaudz gumijas, kas atrodas uz paliktņa malām. Teksturētā virsma ir optimizēta izcilai peles vadībai un ātrumam.

Izmēri: 320 x 225 x 2 mm

Pieejams Amazone par 38.81 Eur

Avots: Tech Radar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt