Televizoru skaļruņi par pieejamām cenām

Lielākoties visi televizoros iebūvētie skaļruņi ir sliktas kvalitātes. Vai vēlaties labāku skaņu filmām un TV pārraidēm? Vai vēlaties skaļruni, kuru savienot ar Bluetooth un no tālruņa atskaņot Spotify, taču nevēlaties tērēt pārāk daudz naudas? Šajā rakstā aplūkosim vienus no labākajiem skaļruņiem budžetā līdz 160 Eur.

Visiem rakstā minētajiem skaļruņiem ir Bluetooth, kas ļaus pārraidīt mūziku no telefona caur skaļruni, vads, ar kuru skaļruni pievienot televizoram, kā arī tālvadības pults.

Vizio SB362An-F6

Budžetam visdraudzīgākais skaļrunis. Basa un skaņas kvalitāte, ko var iegūt par šādu summu ir visai pārsteidzoša. Pats skaļrunis ir seškantains, aptuveni 92 cm garš un 5 cm plats. To ērti varēs novietot televizora priekšā, vai piemontēt pie sienas. Tālvadības pults piedāvā plašas skaņas kontroles iespējas.

SB36An-F6 ir 2.1 kanālu sistēma ar 2 iebūvētiem 7.5 cm lieliem sub-vūferis, kas, kā Vizio apgalvo, nodrošina frekvences līdz 50Hz. Sub-vūferi ir novietoti skaļruņa augšpusē, kas nozīmē, ka skaņa nemainās, ja skaļruni novieto uz galda vai vertikāli pie sienas.

Vizio skaļrunis piedāvā Dolby un DTS dekodēšanu, kas ir visai iespaidīga šādas cenas skaļrunim. Turklāt skaļruņa DTS Virtual:X simulēs sajūtu, ka skaņas atrodas visapkārt.

Vizio SB362An-F6 aptuvenā cena ir 100 ASV dolāri jeb 89 Eur. Skaļruni varat iegādāties šeit.

Vizio SB3621n-e8

Ja varat atļauties iztērēt nedaudz vairāk, šis Vizio skaļrunis ir tā vērts! Pateicoties bezvadu sub-vūferim, SB3631n-e spēs radīt iespaidīgus skaņu specefektus filmām un, protams, arī lieliski atskaņos mūziku caur Bluetooth. Skaļrunis ir aptuveni 92 cm garš un 5 cm plats.

Uz skaļruņa atrodas dažas pogas, kas var būt visai noderīgas, ja gadās pazaudēt pulti. Komplektā iekļautajam bezvadu sub-vūferim ir 12.7 cm liels skaļrunis. Sub-vūferis palīdz visai sistēmai sasniegt frekvences līdz 50Hz. Šis Vizio skaļrunis dekodēs gan Dolby, gan DTS Dolby Digital un nodrošinās DTS skaņas režīmu, nevis dekodēs to, kas var šķist visai neierasti.

Skaļrunis un sub-vūferis ir salīdzinoši nelieli, taču to radītā skaņa ir skaidra, tīra, dinamiska un ar patīkami dziļu basu. Vizio skaļruņa radītā skaņa izklausās vienlīdz labi gan skatoties filmas, gan klausoties mūziku.

Vizio SB3621n-e8 aptuvenā cena ir 150 ASV dolāri jeb 134 Eur. Skaļruni varat iegādāties šeit.

Yamaha YAS-108

Neskatoties uz sub-vūfera trūkumu, Yamaha YAS-108 piedāvā lielisku skaņas kvalitāti. Iekļautie HDMI porti nodrošina optimālu skaņas un ieraksta saderību ar savienotajām ierīcēm, piemēram, Blu-ray atskaņotājiem. Skaļrunis ir aptuveni 92 cm garš un 5 cm plats. To varēsiet ērti novietot priekša televizoram vai piemontēt to pie sienas. Iebūvētais žiroskops optimizēs skaņu atkarībā no tā, vai skaļrunis novietots horizontāli vai vertikāli.

Tālvadības pults ir visai vienkārša – ar fiziskām pogām un vizuāli patīkama. Yas-108 HDMI ports ir saderīgs ar 4K HDR.

Lai gan tiek minēts, ka skaļrunim var pievienot 2 Bluetooth ierīces, tās nevarēsiet atskaņot vienlaicīgi. Taču skaļrunis spēj atcerēties vairākas ierīces, kas nozīmē, ka apturot vienu, pāris sekunžu laikā varēsiet to savienot ar citu.

Kā jau iepriekš minēts, skaļrunim nav sub-vūfera, taču ir nepieciešamās izejas, kas ļaus to pievienot. Tātad, ja meklējat budžeta skaļruni bez sub-vūfera, Yamaha YAS-108 ir labs risinājums. Tiesa, Vizio skaļruņi ar sub-vūferiem ir lētāki, taču šis Yamaha skaļrunis piedāvā HDMI, tam ir dažādas izejas, līdz ar to, to ir vieglāk savienot ar citām ierīcēm.

Yamaha YAS-108 aptuvenā cena ir 180 ASV dolāri jeb 160 Eur. Skaļruni varat iegādāties šeit.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

  1. Atvaino, autor. Vakar telefonā izlasiju šo rakstu un gribēju iedot treknu plusu, bet iebakstiju mīnusu 🙁 tagad speciāli piereģistrējos, lai tomēr iedotu arī plusu un atvainotos. Paldies par ieteikto tehniku, jau sen meklēju ko šādu. Te ir tikai problēma ar piegādi. Liekas šo Vizio ražo un tirgo tikai štatos un piegāde 42€ ir jau puse no lētākā sounbāra cenas. Varbūt kāds zin, kur var pasūtīt, nemaksājot kosmosu par piegādi ?

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt