16 collu MacBook Pro jau septembrī?

Jau kopš pirmā ziņojuma, kurā teikts, ka Apple laidīs klajā jaunāku, jaudīgāku un jauna dizaina portatīvo datoru, apkārt ir klīdušas diskusijas par to, kāds tad tas būs, un kad tiks izlaists. Analītiķi paredz, ka jaunais 16 collu MacBook Pro varētu tikt laists klajā jau šī gada septembrī. 

Ziņu portāls DigiTimes ziņo, ka LG Display jaunajam datoram nodrošinās LCD ekrānu ar 3072 x 1920 pikseļu izšķirtspēju. Taivānas OMD Quanta kas ražo lielāko daļu no Apple jaunās aparatūras, paredzējis 16 collu displeju ietilpināt 15 collu MacBook Pro izmērā. Jauno ekrānu iecerēts paplašināt, maksimāli samazinot datora korpusa malas ap ekrānu. Tādejādi klienti, izmantojot to pašu mazā izmēra datoru, iegūtu lielāku ekrāna vietu.

Vēl viena lieta, ko Apple ziņojis, ka mainīs, ir tastatūra. Iepriekš Apple saņēmis visai daudz sūdzības par MacBook Pro tastatūras kvalitāti. Tiek ziņots, ka jaunajai tastatūrai būs jauns dizains, kā arī tā tiks veidota no jauna materiāla, kas palīdzēs palielināt atsevišķu taustiņu kalpošanas laiku.

Avoti liecina, ka arī ir mainījusies gaidāmā 16 collu MacBook Pro cena. Iepriekš vēstīts, ka tas maksās aptuveni 3000 ASV dolārus jeb aptuveni 2690 Eur, taču jaunā cena ir 3200 ASV dolāri jeb aptuveni 2870 Eur. Šobrīd vēl nav minēts, vai šī būs jaunā datora bāzes cena, vai vienkārši cena ar papildus konfigurācijām.

Atliek vien pieminēt, ka iepriekš Apple vēl nekad septembrī nav laidis klajā jaunos portatīvos datorus, jo šis laiks vienmēr bijis paredzēts jaunajam iPhone viedtālruņu klāstam.

Avots: Wccftech

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt