Amazon eksperimentē ar sūtījumu piegādes robotiem

Amazon nepārtraukti iegulda jaunās tehnoloģijās, lai būtu izdevīgi klientiem. Amazon ir smagi strādājuši, izstrādājot jaunu, pilnībā elektrisku piegādes sistēmu – Amazon Scout.  Amazon Scout paredzēts, lai droši saņemtu sūtījumus klienti, kuri izmanto autonomas piegādes ierīces. Šīs piegādes ierīces ir neliela izmēra un pārvietojas pa gājēju ietvēm. Šobrīd šīs ierīces piegādā iepakojumus klientiem, kas atrodas Vašingtonas Snohomish County apkārtnē.

Kā darbojas Amazon Scout?

Klienti, kas atrodas Snohomish County veic pasūtījumu tāpat kā parasti un viņu Amazon pakas tiks piegādātas vai nu ar vienu no uzticamiem partneru pārvadātājiem vai Amazon Scout. Klienti var iepirkties ar Amazon aplikāciju vai amazon.com un baudīt piegādes ar autonomo ierīci. Bet šis piegādes variants ir pieejams tikai Prime klientiem.

Amazon Scout sāks ar sešām ierīcēm, kas piegādā iepakojumus no pirmdienas līdz piektdienai dienas laikā. Ierīces autonomi sekos to piegādes maršrutam, bet sākotnēji to pavadīs Amazon darbinieks. Amazon Scout tika izstrādāts Amazon pētniecības un attīstības laboratorijā Sietlā, nodrošinot, ka ierīces var droši un efektīvi apbraukt šķēršļus, kā mājdzīvniekus, gājējus vai ko citu, kas ir viņu ceļā.

Amazon apgalvo, ka ir priecīgi par Amazon Scout augošajām inovatīvo piegādes risinājumu kompleksu klientiem un cer uz turpmāku attīstību, lai Amazon Scout laika gaitā varētu nodrošināt vēl lielāku ilgtspēju un ērtības klientiem.

Ko Jūs domājāt par šādu piegādes veidu? Vai Jūs būtu gatavi savu sūtījumu uzticēt autonomam robotam?

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt