Analītiķi prognozē, ka Sony PS5 konsole sasniegs lielāku pārdošanas apjomus nekā Microsoft Xbox X sērija

Gan Microsoft, gan Sony drīzumā  izdos savas nākamās paaudzes spēļu konsoles. Iepriekš Sony ļoti viegli ieguva vadību konsoļu tirgū ar PlayStation 4, kas, daļēji notika tāpēc, ka Microsoft sākumā nepareizi izvērtēja tirgus cenu. Augstā Xbox One cena ļāva Sony iegūt ievērojamu pārsvaru pār  galveno konkurentu un maksimāli popularizēt savu produktu patērētāju vidū.

Tomēr, drīzumā mums būs iespēja redzēt, vai varbūt šīs lomas mainīsies ar nākamās paaudzes konsolēm. Viens analītiķis gan tā nedomā. Saskaņā ar Piers Harding-Rolls no IHS Markit Technology, viņš uzskata, ka PS5 varētu pārspēt Xbox Series X. ,,Es sagaidu, ka PS5 2020. gadā pārspēs XboxSeriesX pārdošanas apjomus. Kopēji abas kompānijas pārdos lielāku konsoļu skaitu nekā 2013. gadā, kad tika izlaists PS4 un Xbox One.”

Harding-Rolls apgalvo, ka pieprasījums lielā mērā skaidrojams ar zīmola lojalitāti, un tā rezultātā viņš sagaida, ka tas samazinās Xbox X sērijas pārdotos apjomus. ,,Viens no svarīgiem ietekmējošajiem faktoriem gaidāmajai konsoļu paaudzei ir atgriezeniskās saderības ietekme uz zīmola lojalitāti un auditorijas pāreju. Es domāju, ka rezultātā mēs redzēsim mazāku zīmola auditoriju pārbīdīšanos.”

Analītiķis arī apgalvo, ka Nintendo Switch konsole varētu būt gada vislabāk pārdotā konsole, bet to rādīs laiks. Switch ir izdevies pierādīt sevi kā cienīgu konkurentu, lai gan tā kopējais pārdošanas apjoms šķiet diezgan niecīgs salīdzinājumā ar to, ko Sony līdz šim sasniedzis ar PS4 konsoli.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt