Astotās paaudzes Chevrolet Corvette jau šovasar!

Astotās paaudzes Corvette beidzot ir klāt! Elegants dizains, motors automašīnas vidū… Kas vēl mūs sagaida?

Kā jau iepriekš minēts, jaunajai Corvette, motors atrodas automašīnas vidū (angliski saukts par mid-engine). Šādām automašīnām motora smaguma centrs atrodas aizmugurējās ass priekšā, parasti aiz vadītāja. Kā arī automašīnai ir eleganta virsbūve un, protams, pārsteidzošs dizains!

Pagājušajā nedēļā Chevrolet Twitter ierakstā ziņoja par astotās paaudzes Corvette iznākšanu. Paralēli Twitter ierakstam, automašīnas prototips bijis redzams Ņujorkas ielās.

Sākotnēji automašīnu plānoja prezentēt šī gada janvārī Detroetas auto pasākumā. Tomēr automašīnas atklāšana publikai aizkavējās neparedzētu elektrosistēmas sarežģījumu dēļ.

Nostāsti vēsta, ka jaunu Corvette modeli varētu saukt Manta Ray (septītās paaudzes Corvette tiek saukta par Stingray). Vēl joprojām nav precīzi zināms, kāds motors uzturēs šo eleganto auto, taču tiek prognozēts, ka tas varētu būt 520 zirgspēku V8 motors.

Līdz pat automašīnas atklāšanai, kas paradzēta šīs vasaras jūlijā, Chevrolet publicēs jaunumus speciālā mājas lapas sadaļā, kas tikusi palaista pagājušajā nedēļā.

Jaunumus par astotās paaudzes Chevrolet varat apskatīt šeit.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt