Bethesda E3 jaunumi

Bethesda Softworks ir amerikāņu videospēļu izdevējs. Arī šogad uzņēmums piedalās slavenajā E3 (Electronic Entertainment Expo – Elektroniskās izklaides izstādē). Šajā rakstā apskatīsim Bethesda E3 lielākos paziņojumus.

Deathloop

https://www.youtube.com/watch?v=MXv5IDp8y74&has_verified=1

Arkane ir studija, kas vislabāk pazīstama ar Dishonored piedzīvojuma spēļu sērijām. Bet nu Arkane komanda ir atpakaļ ar pavisam ko citu. Deathloop ir spēle par diviem slepkavām, kas nokļuvuši mūžīgā cīņā.

Baehesda par šo spēli raksta:

Izpētiet satriecošas vides un rūpīgi izstrādātus līmeņus spēlē, kas iegremdē savā pasaulē un ļauj risināt katru situāciju kā vien vēlaties. Uz salas notveriet tos, kas Jūs apdraud, lai reiz izbeigtu mūžīgo cīņu.

DOOM Eternal

Konferencē Bethesda neatklāja tikai spēles bet arī Orion, kas ir jauna tehnoloģija, lai uzlabotu mākoņspēļu straumēšanu. Konferences laikā viedtālrunī uz skatuves tika straumēta Doom 2016. gada versija. Orion Beta versija tiks laista klajā vēlāk šajā gadā.

2016. gadā izlaistā spēle Doom paredz jaunu stāstu, kas tiks laists klajā šī gada 22. novembrī.

Wolfenstein: Youngblood

Pagājušajā gadā Bethesda laida klajā spēli Wolfenstein: Youngblood, kas ir šaušanas spēle ar izteiktu astoņdesmito gadu noskaņu. Jaunā spēles versija tiks laista klajā 26. jūlijā vienlaicīgi uz Xbox One, PS4, datoriem un Nintendo Switch.

The Elder Scrolls: Blades

Bethesda jau atkal piemērojis vienu no populārākajām viedtālruņu spēlēm Nintendo spēļu planšetēm. Šoreiz šī spēle ir The Elder Scrolls: Blades, kas tikai nesen tikusi palaista beta versijā viedtālruņiem. Šī bezmaksas spēle tiks publicēta Nintendo Switch jau šajā rudenī, kā arī turpinās piedāvāt uzlabojumus tiem, kas to spēlē viedtālruņos.

Fallout 76

Fallout 76 sākotnēji saņēma daudz negatīvus komentārus, taču Bethesda turpināja to nepārtraukti uzlabot. Šonedēļ, konferences laikā, Bethesda paziņoja, ka spēli sagaida lielas pārmaiņas. Spēli turpmāk būs iespējams spēlēt arī single player (viena spēlētāja) režīmā, spēlei tiks pievienoti jauni stāsti, kā arī jaunais atjauninājums piedāvās 52 spēlētāju kaujas režīmu nuclear winter (kodolziema).

GhostWire: Tokyo

Residen Evil spēles veidotājs Shinji Mikami ir laidis klajā savas studijas Tango Gameworks nākamo projektu – piedzīvojumu spēli Ghostwire: Tokyo. Spēlē noslēpumainos veidos pazūd cilvēki, spēlētāja mērķis ir atklāt kāpēc un kur šie cilvēki pazūd.

Commander Keen

https://www.youtube.com/watch?v=FtQjGPfkEe8

Deviņdesmito gadu sākuma seriāls Commander Keen ir atgriezies, bet pavisam citā formā. Šobrīd tas tiek prezentēts kā bezmaksas spēle gan iOS, gan Android operētājsistēmas viedtālruņiem. Spēle tiks publicēta jau šajā vasarā.

RAGE 2

Papildus tipiskajiem papildinājumiem, kā piemēram, jauniem ieročiem, transportlīdzekļiem, spēlei sagaidāms paplašinājums ar specifiskiem tērpiem. Atjauninājuma izlaišanas datums vēl nav publicēts, taču tas būs pieejams šajā gadā.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt