Drīz Teslas automašīnas varēs izsaukt attālināti un tās atbrauks pašas

Nesen Tesla izpilddirektors Elons Masks (Elon Musk) apsolīja, ka uzlabota auto-parkošanas tehnoloģija Summon, kas īpašniekiem atļauj attālināti vadīt mašīnu caur viedtālruni, būs gatava pēc 6 nedēļām. Tā, iespējams, pat atļaus automašīnai sekot, kā dresētam mājdzīvniekam.

Summon parkošanas iespēja ir pieejama Tesla automašīnās ar uzlaboto vadītāja asistences sistēmu, pazīstama kā Autopilot vai uzlabotā versija kā enhanced Autopilot.

Twiterī Masks teica, ka nākamgad Summon būtu jāspēj automātiski vadīt Tesla automašīnu pa stāvvietu un atrast brīvu vietu.

Summon ir auto-parkošanas tehnoloģija, kas atļauj Tesla automašīnas īpašniekiem noparkot vai atgūt savas mašīnas, izmantojot Tesla mobilo aplikāciju vai pulti. Uzņēmums ieviesa Summon jau 2016. gada janvārī 7.1. versijas atjauninājumā. Sākotnēji funkcionalitāte bija diezgan ierobežota, atļāva blakus stāvošam vadītājam likt mašīnai izbraukt ārā no garāžas vai parkošanās vietas, vai iebraukt tajā. Nebija iespēja autonomi braukt pa stāvvietu un atrast brīvu vietu.

2016. gada oktobrī, Tesla uzsāka ražot otrā modeļa aparatūras automašīnas ar uzlabotiem sensoriem, radaru un kamerām. Masks teica, ka jaunā aparatūra sniegs jaunu iespēju līmeni un kādu dienu arī pilnīgu autonomu braukšanu. Summon bija tikai viena no iespējām, kas uzlabosies ar jauno aparatūru.

Mērķa sasniegšana gan aizņem vairāk laika, nekā tika sagaidīts. Uzņēmums jau daudzus izstrādā savu redzes sistēmu, kas izmanto neironu tīklu attēlu apstrādei un objektu identificēšanai, lai spētu izvairīties no šķēršļiem.

Avots: techcrunch.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt