Apple laidīšot klajā ‘slaidāku’ iPhone

Jaunā bateriju tehnoloģija varētu palīdzēt Apple padarīt iPhone slaidāku kā jebkad, taču jāgaida līdz 2025. gadam. 

Vien pāris nedēļas pēc sava plānākā produkta – iPad Pro 2024 – relīzes, tiek ziņots, ka uzņēmums strādā pie līdzīgas iPhone versijas. The Information vēsta, ka Apple šobrīd izstrādā savas populārākās ierīces, tas ir, iPhone plāno versiju, kas debitēšot 2025. gadā. 

Gaidāmais modelis ir nosaukts D23. Visticamāk, to darbinās Apple nākamās paaudzes viedtālruņu procesors A19

Plānajam viedtālrunim būšot 6.6 collu ekrāns, alumīnija rāmis un dinamisko saliņu aizstāšot Android viedtālruņu tipa ‘hole punch’. 

Plānotais viedtālrunis debitēs kopā ar 2025. gada septembra iPhone 17 sēriju. Ziņojums arī rosina domāt, ka tas būs līdz šim dārgākais modelis, iespējams, pārsniedzot 17 Pro Max cenu zīmi.

Apple arī strādā pie jaunas baterijas izstrādes. Tai būs daudz lielāks enerģijas blīvums, kas nozīmē – liela jauda mazos izmēros. Ar tādas tehnoloģijas palīdzību ir iespējams ievērojami samazināt ierīces izmēru.

Runājot par vēl jaunumiem, uzņēmums arī plānojot atvadīties no iPhone Plus modeļiem, lai ieviestu mazāku un lētāku variāciju. Tas nozīmē, ka septembrī gaidāmais iPhone 16 Plus varētu būt pēdējais lielais ne-Pro modelis.

Atsaucoties uz International Data Corporation ziņojumu, 2024. gada pirmajā ceturksnī Samsung piederēja 20.8% tirgus vērtības, kļūstot par TOP1 viedtālruņu zīmolu. Apple, sūtījumiem samazinoties par 9.6%, atrodas godalgotajā otrajā vietā ar 17.3%. Eksperti vēsta, ka Samsung ir ieguvuši lielu atzinību, pateicoties mākslīgā intelekta piesātinātajai Galaxy S24 sērijai.

Avots: IndianExpress

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt