Apple Vision Pro 2 ir uzlikts uz pauzes

Apritējis gads kopš Vision Pro nākšanas pasaulē, bet, tā slavai lēnām zūdot, šķiet, Apple ir apturējuši darbību arī pie Vision Pro 2 modeļa.

Atsaucoties uz The Information, Apple ir “pateikuši vismaz vienam piegādātājam, ka ir apturējuši darbu pie Vision Pro 2 ierīces.” Kāds ir iemesls? Viens no faktoriem esot tāds, ka analītiķi un piegāžu ķēžu partneri “ir uzrādījuši pārdošanas apjomu palēnināšanos”. 

The Information avoti norāda, ka uzņēmums “tāpat strādā pie lētāka Vision produkta”, kam būšot mazāk funkciju kā šī brīža modelim un būšot pieejams “pirms 2025. gada beigām”.

Šķiet, Apple Vision sērija tika plānota divās daļās – Pro un standarta modeļi -, gluži kā ar iPhone. Šobrīd pieņemtais lēmums nenozīmē Pro “beigas”, jo The Information apgalvo, ka “ir iespēja, ka vēlāk nākotnē Apple varētu atsākt darbu pie ekskluzīvāka Vision produkta”. 

Vision Pro realitāte

Šis, protams, nav akmenī iekalts, jo ziņas ir tikai spekulācija. Tomēr it kā pieņemtais lēmums, šķiet, ir loģisks uz citu līdzīgu fona. Tas ir, baumotā Apple Car projekta atcelšana. Ekonomiski sarežģītā laikā kā šis, varētu būt grūti pārdot 3300 EUR ierīci, kas nav ikdienas sabiedrotais.

Izskatās, ka Apple nākamais solis būs apkarot problēmas kā, piemēram, smago svaru, nākamā gada laikā izveidojot vieglāku versiju. Tikai paveicot to, ražotājs var izveidot labāku ceļu uz Vision Pro 2 vai Vision Pro pēcteci

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt