Ierīces Ziņas

Huawei Freebuds 2 Pro varēs uzlādēt tieši no viedtālruņa

Ķīnas ražotājs Huawei 16. oktobrī prezentēs jauno flagmani Mate 20 Pro. Līdz ar viedtālruni iznāks arī bezvadu austiņas Huawei Freebuds 2 Pro, kuras vizuāli tikpat kā neatšķiras no Apple AirPods. Tā kā Mate 20 Pro inovācija ir lietotāja balss komandu atpazīšana ar “mākslīgā intelekta” palīdzību,  Freebuds 2 tam būs tieši laikā. Savienojumu ar tālruni nodrošina Bluetooth 5.0.

Austiņu futlāris kalpo arī kā lādēšanas dokstacija. Var izmantot USB-C lādētāju vai arī lādēt bez vadiem.  Iespējams izmantot Qi standarta bezvadu lādētāju, un ja tāda nav – var lādēt tieši no viedtālruņa. Aizmugures vākā iebūvētā indukcijas spole normālajā režīmā kalpo par strāvas uztvērēju,  bet lādējot Freebuds 2 Pro austiņas, tā kļūs par enerģijas izstarotāju. Lai uzlādētu austiņas, tās jāievieto futlārī, un visu kopā jāuzliek uz tālruņa aizmugures vāka. Dokstacijā iebūvēts papildus akumulators. Ar Freebuds 2 Pro augstas kvalitātes mūziku (datu ātrums 560 kbit/s) var klausīties līdz 3 stundām, bet ar dokstacijas resursiem – visas 20. Austiņu + dokstacijas pilnas uzlādēšanas laiks ir 2 h ar vadu vai 3 h – bez vadiem.

Freebuds 2 Pro īpašnieka balsi atšķir ar īpaša sensora palīdzību, kurš izmanto kaula spēju pārvadīt skaņas viļņus. Šādi saņemtās komandas nejauksies kopā ar apkārtnes trokšņiem. Katra Freebud 2 Pro austiņa sver 4,1 gramu. Tās ir 43 mm garas un 18.6 mm diametrā. Gaidāmā cena 150-160 Euro robežās.

Līdzīgi raksti

Atbildēt