iPhone 16 “pārdefinēs” standarta viedtālruņa dizainu 

Jaunākās ziņas vēsta, ka iPhone 16 būs aprīkots ar lielāku displeju un mazāku rāmi, pateicoties displeju tehnoloģijas attīstībai.

Runā, ka Apple iPhone 16 pavērs durvis jaunam viedtālruņu dizaina laikmetam. Ziņojums vēsta, ka displeja tehnoloģijas attīstība ļaus veikt rāmja samazinājumus, paralēli paplašinot ekrāna izmēru. Tik tiešām, iPhone 16 Pro Max saņems vēl lielāku displeju. Nopludinātajiem modeļiem redzami apmēram 6.9 collu ekrāni. Neskatoties uz lielo ekrānu, Apple vēlas saglabāt ierīces formu, nodrošinot ērtību tam atrodoties rokās. 

iPhone 16 samazinātais rāmis

Papildus lielākiem displejiem, arī standarta iPhone versijai gaidāms mazāks rāmis. Tiek norādīts, ka Apple displeju piegādātāji ir izgatavojuši tehnoloģiju, ar ko uzlabot vizuālo tēlu un maksimizēt ekrāna platību. 

Izaicinājums, kas sagaidāms pēc rāmja samazināšanas, ir saglabāt labu iekšējo sistēmu, lai novērstu pārkaršanu. Taču siltuma kontrolētās izkliedes tehnoloģijas sfēras uzlabojumi, it kā esot par to jau parūpējušies. 

Skatoties nākotnē, Apple ir ilgtermiņa ambīcijas displejam bez rāmja. Komponenti kā Face ID un priekšējā kamera tiktu novietota zem ekrāna. Lai gan Face ID moduļa novietošana zem displeja, iespējams, drīz vien kļūs par realitāti, priekšējās kameras integrācija liek nopietnākus šķēršļus. To izdarot, tiek kompromitēta foto kvalitāte. 

Sākotnējie avoti rosināja domāt, ka zem-displeja Face ID varētu būt realitāte jau 2026. gadā, izstrādes procesa traucējumi šo plānu ir nedaudz pavirzījuši nākotnē. Neskatoties uz apgrūtinājumiem, Apple paliek uzticīgi savam mērķim – pārkāpt viedtālruņa dizaina robežas. 

Kamēr nepacietība par iPhone 16 paliek arvien mazāk izturama, klienti aktīvi gaida šo uzlabojumu apstiprinājumu un to, kā tie ietekmēs viedtālruņu nākotni.

Avots: HT Tech

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt