Made by Google: 7 jaunumi

Pirmais šī gada Made by Google pasākums bija pilns jaunumu, tas ir, Pixel produkti, Gemini funkcijas, ko papildina MI darbināti rīki.

1. Fold kļūst Pro

Tā vietā, lai izveidotu vienkāršu Pixel Fold otro paaudzi – Google Pixel 9 Pro Fold -, ražotājs pārsteidz ar Pro variāciju. Tas nozīmē, ka viedtālrunis saņem jaudīgo kameru, kas atrodama uz nesalokāmās versijas. Kā arī to papildinās mākslīgā intelekta (MI) darbinātas funkcijas.

Tātad tur būs atrodams Tensor G4 čips, 16GB RAM un 8 collu OLED Super Actua Flex salokāmais displejs. Pievienojot MI funkcijas, plānāku un vieglāku dizainu, sanāk ‘pro’ vērts salokāmais viedtālrunis.

2. Pixel Watch kļūst lielāks un viedāks

Google Pixel Watch 3 saņem pārsteidzoši visaptverošu atjauninājumu, ieskaitot vizuāli iespaidīgus uzlabojumu – lielāka izmēra variāciju. Jaunajam 45mm Pixel Watch 3 XL modelim ir vēl spilgtāks ekrāns, tas ir 40% lielāks nekā iepriekšējā paaudze, ko papildina daudz jaunu funkciju. 

35% lielāka baterija iekš XL ļauj noturēt baterijas dzīvildzi visas dienas garumā ar vēl jaudīgāku ekrānu un always-on režīmu. Runājot par veselības funkcijām, Loss of Pulse Detection jeb pulsa zaudēšanas noteicējs spēj identificēt, kad sirds pārtrauc pukstēt un nosūta ziņu visiem neatliekamās palīdzības dienestiem. Ir arī daudz jaunu Fitbit treniņu rīku, ieskaitot pārveidotu Daily Readiness vērtējumu un uzlabotu informāciju par skriešanu. Pixel Watch 3 noteikti pretendē uz labāko Google valkājamās ierīces statusu. 

3. Pixel 9 Pro ar XL

Kādam varētu šķist, ka Google Pixel 9 Pro jau ir liels displejs, bet, iespējams, ka kādam ar to nepietiek, tad nu talkā nāk Google Pixel 9 Pro XL. Jaunajā Pixel līnijas papildinājumā meklējams tāds pats kodols kā Pixel 9 Pro, taču displejs audzis līdz 6.8 collām un baterija sasniegusi 4,700mAh atzīmi.

Piemēram, Pixel Pro versijas displejs ir tikai 0.1 collas lielāks kā 8 Pro; tas nav daudz, bet var nākt par labu, kad jāskatās filmas vai video. Savukārt, Pixel 9 Pro displejs ir 6.2 collas, kas, protams, atvieglos ikdienas lietošanu. 

4. Google Pixel Buds Pro 2 kļūst mazāki, bet jaudīgāki

Aktīvā trokšņu slāpēšana ir “divas reizes spēcīgāka”, pateicoties Tensor A1 čipam. Pirmo reizi Google austiņās ir ievietojuši pašu veidotu čipu, kas apstrādājot audio 90 reizes ātrāk nekā skaņas ātrums. Tas nozīmē, ka ANC algoritms spēj pielāgoties videi līdz pat trīs milj. reižu sekundē. 

Tās arī ir “mazākās premium austiņas tirgū”, atsaucoties uz Google teikto – 4.7g un 27% mazākas kā iepriekšējais modelis. Papildus caurspīdīguma režīmam, aktīvajai iekš auss spiediena atvieglošanai un sarunas noteikšanas funkcijai, lietotājs arī saņems papildus uzgaļus; kopā tie būs 4. Visbeidzot, būs pieejams Google Gemini katram kvēlākajam jautājumam, kā transkripti tiks saglabāti tālrunī vēlākai apskatei.

5. Pixel 9 un Pixel 9 Pro ir vairāk kā šķiet

Google Pixel 9 un 9 Pro bija visparedzamākie no 4 līnijas viedtālruņiem, bet abi modeļi noteikti nes lērumu vērtīgu uzlabojumu, salīdzinot ar iepriekšējām paaudzēm. Pixel 9 standarta modelim ir tāda pat 50MP galvenā un 48MP ultra platā kamera kā 9 Pro. To visu papildina vēl izturīgāks dizains, spilgtāks ekrāns un jaudīgāks čips.

Savukārt, Pro versija saņems 16GB RAM, lai atbalstītu Google Gemini trikus. Ir uzlabota arī kameras veiktspēja un līdzīgs, bet ne tāds pat dizains kā standarta Pixel 9

6. Gemini Live

Gemini Live ir virtuālā asistenta funkcija, kas veidota, lai atbildētu uz sarunvalodu, nodrošinātu specifikācijas un noderīgas prāta vētras. Asistentu jebkurā brīdī var pārtraukt un mainīt tēmas sarunas vidū.

7. Gemini spēj vairāk

Gemini Live nes sarunas ar MI jaunā līmenī, ļaujot veidot sarunas ar viedtālruni par sarežģītām tēmām; gluži kā runāt ar īstu cilvēku.

Ir arī pāris jaunas multimodālas funkcijas – Gemini spēj analizēt uzņemtu foto un izmantot tajā esošo informāciju, lai atbildētu uz jautājumiem. Savukārt, Screenshot funkcija analizē ekrānšāviņus, lai tur atrastu info. Gemini arī integrējas Google lietotnēs, ieskatoties e-pastā un kalendārā. Pixel Studio izmanto Gemini AI, lai ģenerētu attēlus – vienkārši jāievada MI uzvednes un MI darīs pārējo.

Vēl kāda MI attēlu funkcija ir Add Me. Ar tā palīdzību lietotājs var ievietot sevi draugu grupas bildē. Google arī ir pievienojuši Call Notes, kas izmanto MI, lai ierakstītu zvanus un veidotu transkriptus. Gemini arī kļūst par īstenu pētniecības rīku, veidojot Google Docs dokumentus par jebkuru interesējošo tēmu. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt