Publiskots Google Pixel 6 atklāšanas pasākuma datums

Publiskotas detaļas par Google Pixel 6 un Google Pixel 6 Pro atklāšanas pasākumu, kuru tiešsaistē varēs redzēt ikviens otrdien, 19. oktobrī plkst. 20:00. To būs iespējams skatīties Google oficiālajā tīmekļa vietnē.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem uzņēmums Google jau ir atklājis gaidāmo viedtālruņu dizainu. Pagaidām vēl nav zināms, kad Pixel 6 un Pixel 6 Pro nonāks pārdošanā, bet interneta lietotāji, kas prognozējuši šo 19. oktobra notikumu, likuši domāt, ka, sākot ar 28. oktobri, telefoni būs veikalu plauktos.

Viens no lielākajiem jaunumiem, visticamāk, būs uzņēmuma jaunais Tensor procesors, kas izstrādāts speciāli Pixel produktiem. Parasti Google izmanto Qualcomm Snapdragon procesorus, tādēļ būs interesanti redzēt, ko jaunā Tensor tehnoloģija varēs sasniegt.

Tiek baumots, ka Google Pixel 6 saņems 6,4 collu ekrānu ar 90 Hz atsvaidzināšanas ātrumu, bet Pixel 6 Pro varētu saņemt 6,67 vai pat 6,71 collu ekrānu ar 120 HZ atsvaidzināšanas ātrumu. Abiem tālruņiem varētu būt 50MP galvenā kamera un 12MP ultraplata kamera. Citas baumas liek gaidīt 12 GB RAM dažos Pixel modeļos, un iespējams, ka tajos būs līdz pat 512 GB krātuves.

Pagaidām vēl nav skaidri zināms, kas būs pieejams jaunajos viedtālruņos, bet ir skaidrs, ka Google ne vienu vien reizi ir pārsteigusi ar savām ierīcēm.

Avots: TechRadar

Attēls: Google

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt