Sony dalās ar oficiālu PlayStation 5 izjaukšanas video

Sony neapšaubāmi ir bijis daudz klusāks nekā Microsoft, kad runa ir par gaidāmās nākamās paaudzes konsoles PlayStation 5 detaļām. Tomēr uzņēmums ir kopīgojis konsoles diska versijas nojaukšanas video, parādot, kas atrodas konsoles iekšpusē.

Video sākas ar konsoles pieslēgvietu demonstrēšanu, ieskaitot priekšējā pusē esošo “Hi-Speed” (domājams, 5Gbps) USB tipa A un 10Gbps USB Type-C pieslēgvietu. Aizmugurē ir divi 10 Gbps USB tipa A porti, HDMI ports un strāvas savienotājs. Video arī parāda konsoles statīvu, kuru var mainīt, lai konsoli turētu vertikāli vai horizontāli, atkarībā no lietotāja vēlmēm, un ka baltās sānu plāksnes var noņemt bez jebkādiem instrumentiem.

Sākot pareizu nojaukšanu, uzņēmums parāda dzesēšanas ventilatoru, kura diametrs ir 120 mm un augstums 45 mm. Ventilators ir pietiekami garš, lai no abām konsoles pusēm varētu ievilkt gaisu, tāpēc abās pusēs ir ventilācijas atveres. SSD atmiņas paplašināšanai ir pieejams arī PCIe Gen 4 M.2 slots, kas ir viegli pieejams.

Video parāda vairāk konsoles aspektu, piemēram, diskdziņu un tā korpusu, kas paredzēts pēc iespējas klusāks ar diviem izolācijas slāņiem. Pašā mātesplatē ir AMD procesors un GPU, kas balstīts uz uzņēmuma jaunāko arhitektūru, un Sony izmanto šķidru metālu kā vadītāju starp SoC un radiatoru, lai uzlabotu siltuma veiktspēju. Ir arī 16 GB RAM un 828 GB SSD, kuram ir pielāgots kontrolieris, kas neapstrādātu datu pārsūtīšanai sola lasīšanas ātrumu līdz 5,5 GB / s. Video arī atklāj, ka konsole izmanto 350 W barošanas avotu.

Avots: Neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt