iPhone 12 joprojām tiks laists klajā 2020. gadā, tā vietā varētu aizkavēt citus produktus

Saskaņā ar neseno ziņojumu ir ierosināts, ka koronavīrusa uzliesmojuma dēļ Apple paredz zemu pieprasījumu pēc tā gaidāmā iPhone 12. Tā rezultātā ziņojumā tiek apgalvots, ka Apple maldina ideju atlikt palaišanu par dažiem mēnešiem, potenciāli virzot tā izlaišanu uz 2021. gadu.

Tagad, saskaņā ar jauno Bloomberg ziņojumu, viņi apgalvo, ka Apple iPhone 12 acīmredzot joprojām ir paredzēts izlaist 2020. gadā, un ka citi 2020. gadā plānotie Apple produkti varētu būt tie, kas tiks aizkavēti. Papildus iPhone 12 ir baumas, ka Apple laidīs klajā iPhone SE 2 (pazīstams arī kā iPhone 9).

Tika baumots, ka tālrunis tiks paziņots Apple marta pasākumā (kurš, šķiet, ir atcelts). Kompānijā ir arī baumas, ka tā laiž klajā jaunu augstas klases iPad Pro ar mini LED displeju, kā arī jaunus MacBook Pro uzlabotās versijas, kas Apple ienesīs jauno šķērveida slēdža tastatūru jaunajiem MacBook Pro modeļiem.

Pēc iepriekšējā ziņojuma analītiķis Gēns Minsters arī ieteica, ka iPhone 12 joprojām tiks izlaists šogad, un, ka potenciāli vājais pārdošanas apjoms neatturēs Cupertino uzņēmumu turpinot īstenot savus plānus par 5G iPhone.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt