Jauns 3D automašīnu skeneris no UVeye

Izrēlas StartUp tipa uzņēmums Uveye ir izveidojis skeneri, kas viegli, ātri un precīzi spēj pārmeklēt automašīnas un atrast tajās iespējami paslēptos draudus, kā piemēram, sprāgstošas vielas un kontrabandu.

UVeye skeneris skenē mašīnu no apakšas ar 3 augstas izšķirtspējas kamerām un vairāk kā 10 spēcīgiem LED lukturiem. No uzņemtajiem attēliem caur speciālu programmu tiek izveidots automašīnas 3D attēls. Šāds attēls precīzi parāda visas automašīnas detaļas, konstatē paslēptus priekšmetus un pat dažādus automašīnas bojājumus.

Uveye stāsta, ka šīs tehnoloģijas noslēpums ir programmas pieeja plašām datu bāzēm. Datu bāzēs atrodama informācija par mašīnu modeļiem, to detaļām. Programma noskenēto 3D attēlu salīdzina ar datu bāzē esošo infromāciju un nosaka, kādas izmaiņas automašīnai ir veiktas.

Skenera sānos novietotās 2 kameras nolasa riepu izmērus, noslogotību, lielumu, modeli un pat nodilumu. Tās spēj uztvert arī dažādus skrāpējumus, iespiedumus, trūkstošas, aizvietotas vai aizdomīgas mašīnas daļas un izliekumus.

UVeye spēj 3 sekundēs nolasīt jebkuru automašīnu līdz 3 m platumā, kas to šķērso ar ātrumu no 1 līdz 45 km/h. Sānos novietotās kameras uztver automašīnas numura zīmi un sekundes laikā sniedz informāciju par auto īpašnieku, iepriekš reģistrētiem sodiem un pārkāpumiem.

3D objektu skenēšana nav jauna tehnoloģija. Šādas tehnoloģijas izmantošana automašīnas skenēšanai vienmēr ir bijis laikietilpīgs process, taču jaunā UVeye piedāvātā tehnoloģija to ir padarījusi par ātru un salīdzinoši vienkāršu procesu. Šāda tehnoloģija būtiski uzlabotu dažādu drošības kontroļu darbību un, protams, vismaz nedaudz ierobežotu kontrabandas plūsmu.

https://www.youtube.com/watch?v=_4RGNOWmmus

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt