Kā ieslēgt Voice Control sistēmu uz iPhone

Apple ir uzņēmums, kas cenšas uzturēt stabilu atjauninājumu informācijas kanālu starp inovatīvo kompāniju un saviem klientiem, tajā sniedzot ziņas par jaunākajām tehnoloģijām un citām iespējām. Viena no šādām jaunajām tehnoloģijām ir iOS 13 iebūvētā Voice Control funkcija.

Kā norāda šīs sistēmas nosaukums, iOS lietotājiem ar savu balsi būs iespēja kontrolēt dažādus ierīces aspektus un funkcijas, lietojot standarta frāzes, tač tas vēl nav viss. Kamēr, jau zināmā,  Siri ļauj lietotājiem atvērt aplikācijas, uzlikt modinātāju un izsūtīt draugiem ziņas, Voice Control iespējas būs daudz plašākas.

Kamēr Voice Control ir veidota kā palīgfunkcija, tā joprojām ir patīkama un viegli lietojam ikvienam, kas ir neremdējami ziņkārīgs. Ikdienā tā varētu uzlabot ierīces lietošanas ātrumu, tāpēc šeit var apskatīt kā to ieslēgt.

  1. Ja lietojat Voice Control pirmo reizi, tad sākumā tā būs jāuzstāda

  1. Dodieties uz sadaļu Uzstādījumi (Settings)
  2. Izvēlieties Pieejamība (Accessibility)
  3. Uzspiediet uz Voice Control
  4. Uzsieddiet uz Uzstādīt Voice Control un sekojiet instrukcijām.

  1. Tik līdz kā esat izpildījuši nepieciešamās prasības sāksies datu lejupielāde
  2. Kad lejupielāde tiks pabeigta, kreisajā augšējā stūrī ieraudzīsiet zilu mikrafona ikonu, kas nozīmēs, ka Voice Control ir gatavs jūs uzklausīt.

 

Voice Control sistēmai ir pieejamas daudz un dažādu komandu, un ja neesat ar tām vēl iepazinies viemēr iespējams izmantot komandu ,,Show me what to say’’ un sistēma pati parādīs komandu sarakstu.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt