Komfortablāki skūteri no Spin

Elektriskie skrejriteņi jeb elektriskie skūteri pēdējos gados ir kļuvuši visai populāri. Pēdējā gada laikā tie ir kļuvuši arī visai aktuāli Latvijas lielākajās pilsētās. Kā piemēram, Rīgā ir iespēja tos nomāt. Šiem skūteriem ir dažādi veidi,un firmas sacenšas savā starpā, lai pievērstu lielāku lietotāju uzmanību.

Kāds Ford Motor uzņēmuma iegādātais skūteru īres uzņēmums Spin piedāvā visai atšķirīgus skūterus. Salīdzinoši ar citiem skūteriem, Spin skūteriem ir lielāks rāmis, stiprināta mehāniskā konstrukcija, kā arī platāka un garāka platforma, uz kuras stāvēt brauciena laikā. Tas ir salīdzinoši stabilāks par citiem. Riepas ir aptuveni 25 cm augstas, bez šuvēm un nodrošina labāku triecienu absorbciju. Ar vienu uzlādi Spin elektriskais skūteris var veikt aptuveni 60 km.

Spin skūteri ir ieguvuši visai lielu popularitāti ASV skūteru cienītāju vidū. Tie ir citādāki un nodrošina salīdzinoši lielāku komfortu braukšanas laikā. Šobrīd Spin skūteri atrodas 47 ASV pilsētās, augustā aptuveni 15 000 skūteri tiks izvietoti 8 jaunās pilsētās. Spin salīdzinoši ar citām elektrisko skūteru nomu firmām, nav visai liels uzņēmums, taču tas strauji aug.

Latvijā šogad ir ienākuši un darbību uzsākuši 3 elektrisko skūteru nomas uzņēmumi, kas ir visai pieprasīti. Elektrisko skūteru noma ir kļuvusi par jaunu trendu, ko gandrīz ikviens vēlas izmēģināt, pārvietojoties pa pilsētu. Patiesībā elektriskie skūteru noma Rīgā ir tik populāra, ka brīžiem visi ir aizņemti. Pamatojoties uz šo pieprasījumu rodas jautājums – cik drīz pilsētu ielas būs pilnas ar jaunu uzņēmumu nomai piedāvātajiem skūteriem? Atliek vien cerēt, ka nākošais uzņēmums, kas piedāvās šādu pakalpojumu, spēs piedāvāt, ko nedaudz citādu.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt