LEVIA – LEVITĒJOŠA GALDA LAMPA

Zinātniskās fantastikas autors un izgudrotājs Artūrs Čārlzs Klārks ir teicis, ka katras pietiekami sarežģītas tehnoloģijas darbība diži neatšķiras no maģijas. Tas noteikti izskaidro to, kā darbojas itāļu firmas Idea3Di veidotās jaunās Levia lidojošās lampas. No pirmā acu uzmetiena lampa, kas ir novietota uz vai nu balta (Carrara) vai melna (Marquina) marmora, izskatās, kā lampa, kas vienkārši ir dizaina elements. Ja ieskatās uzmanīgāk, var ievērot lampas lielo spuldzi, kas nav savienota ar pašu lampu, bet gan levitē gaisā un piesaista apkārtējo uzmanību.

Ferdinando Petrella, Idea3Di līdzīpašnieks, stāsta, ka Levia ir mūsdienīga dizaina lampa, kas strādā, izmantojot elektromagnētisko indukciju, kas rodas no magnētiem. Tā radusies, savienojot attīstītas tehnoloģijas, energoefektīvu dzīvesveidu un inovatīvu dizainu. Lampa tiek izslēgta ar skārienjūtīgu pogu, un arī pēc tās izslēgšanas, tā turpinās levitēt. Lai lampu ieslēgtu, spuldze jāpietuvina lampas augšai un tā atsāks levitēt.

Levia lampa ir Idea3Di trešais Kickstarter projekts. Kickstarter ir ASV sabiedriska labuma korporācija, kas uztur globālu pūļa finansējuma platformu, tās mērķis ir palīdzēt radošiem projektiem īstenoties. Šāda tipa projektiem pastāv vairāki riski – produktam var pietrūkt finansējums un tas var netikt izveidots, kas nozīmē, ka pirmie klienti, kas to ir pasūtījuši, var to nesaņemt, kā arī piegādes datums var atšķirties no plānotā.

Apzinoties visus riskus, ikviens var iegādāties Levia lampas, vai arī atbalstīt šo radošo projektu. Baltā marmora lampas cena ir sākot no 99 Euro, bet melnā marmora lampas – sākot no 114 euro. Piegādi ir plānots veikt jūlijā.

Lampas var iegādāties un projektu var atbalstīt šeit.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt