Lai izmantotu ChatGPT, vairs nebūs nepieciešama reģistrācija

Tagad ikviens gribētājs var izmantot ChatGPT tērzēšanas robotu bez reģistrācijas. Iepriekš to bija nepieciešams darīt, izmantojot e-pastu. 

“Sākot no šodienas, ChatGPT varat izmantot nekavējoties bez nepieciešamības reģistrēties,” OpenAI ziņo 1. aprīlī. Šoreiz bez jokiem. “Funkciju palaižam pakāpeniski, lai mākslīgo intelektu (MI) padarītu pieejamu ikvienam, kuru interesē tā spējas.”

Laists klajā 2022. gadā, ChatGPT ir ļoti populārs MI tērzēšanas robots. Tas atpazīstams ar savām komunikācijas prasmēm. Robots, trenēts izmantojot lielu datu daudzumu, spēj atbildēt uz “sekojošiem jautājumiem, atzīt savas kļūdas, apstrīdēt nepareizus apgalvojumus un noraidīt nepiedienīgus lūgumus,” saka OpenAI. 

Kāpēc izveidot ChatGPT profile?

“Ir daudz ieguvumu izveidojot profilu, ieskaitot spēju saglabāt un pārskatīt savu tērzēšanas vēsturi, dalīties ar sarakstēm un piekļūt papildus funkcijām, piemēram, balss sarunām un pielāgotām instrukcijām,” tiek norādīts. 

Uzņēmums sacīja, ka izveidojis papildus satura drošības rīkus, lai nodrošinātu veiksmīgu pieredzi. Iekļauti uzvedņu un paaudžu bloķēšana plašākā kategoriju diapazonā. 

Abonentiem pieejamās funkcijas

Bez ChatGPT OpenAI piedāvā arī abonentiem ekskluzīvus produktus, kas ir vēl jaudīgāki. Tas ir, GPT-4 Turbo un DALL-E 3.

ASV bāzētais uzņēmums tika atklāts 2015. gadā un tā mērķis ir pārveidot MI pasauli. Jau no 2019. gada Amerikas uzņēmējs Sems Altmans ir OpenAI izpilddirektors. Uzņēmuma līdz šim veiksmīgākais produkts ir ChatGPT tiek dēvēts par visātrāk augošo patērētāji aplikāciju. 2023. gada janvārī tā sasniedza 100 milj. aktīvus ikmēneša lietotājus – tas viss vien divus mēnešus pēc programmas palaišanas.

OpenAI vēsta, ka programmu katru nedēļu izmanto vairāk kā 100 milj. lietotāju no 185 valstīm. 

Avots: Business Standart

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt