Meta atklāj inovatīvā datu centra dizainu

Nodrošinot mākslīgā intelekta pilnu nākotni, Meta atklāj datu centra jauno dizainu, lai uzlabotu tehnoloģijas veiktspēju.

Meta tik tiešām tic inovācijām un radošumam. Ir izveidotas tehnoloģijas, kas mainījušas veidu, kā cilvēki mijiedarbojas savstarpēji vai komūnās. Lietotnes kā Messenger, Instagram un WhatsApp turpina iedvesmot pasauli. 

Tagad ražotājs ir atklājis revolucionāru jaunu datu centru dizainu, lai uzlabotu mākslīgā intelekta (MI) prasmes. Viens no plāniem ir pāriet uz šķidruma dzesēšanas sistēmu. Šis solis var ievērojami uzlabot efektivitāti, ilgtspējību un veiktspēju, lai tiktu līdzi augošajam MI darbaspēka pieprasījumam. Meta datu centru nākotne, šķiet, ir spoža ar jauniem dizainiem, advancētām tehnoloģijām un arhitektūras uzlabojumiem. 

MI optimizētā arhitektūra nodrošina ātrāku datu apstrādi un īstā laika analīzi, ko var elementāri pielāgot. Liekot uzsvaru uz dzesēšanas sistēmām un atjaunojamiem enerģijas avotiem, jaunais dizains par 40% samazina enerģijas patēriņu. Tas noteikti sakrīt ar Meta mērķi sasniegt nulle oglekļa emisijas. 

Datu centra modulārais dizains palīdzēs paplašināt centra darbaspēku, pielāgojoties augošajām prasībām pēc MI, taču nekompromitējot kvalitāti. Tā kā drošība ir nozīmīgs faktors jebkurā datu centrā, uzņēmums ir iekļāvis advancētas drošības funkcijas. 

Ņemot vērā visaptverošās dizaina funkcijas, jāpiemin, ka Meta paceļ inovācijas un ilgtspējību jaunā līmenī. No uzlabotas lietotāju pieredzes sociālo mediju platformās līdz jaunu MI lietotņu ieviešanai gan virtuālajā, gan paplašinātajā realitātē. Uzņēmuma infrastruktūra ir labāka kā jebkad, lai tiktu galā ar mūsdienu pieprasījumu. 

Meta apgalvo, ka MI darbinātā datu centr dizains ar drošiem datu centra plauktiem uzlabos efektivitāti, ilgtspējību, mērogojamību un palīdzēs tikt līdz dabai draudzīgajam mērķim. 

Avots: HITech

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt