OpenAI ievieš “Canvas”: Kas tas ir un kā tas darbojas?

OpenAI izplata funkcijas “Canvas” beta versiju ChatGPT Plus un Team abonentiem. Noslēdzoties testiem, funkcija būs pieejama arī pārējiem.

Mākslīgā intelekta (MI) uzņēmums OpenAI savam MI tērzēšanas robotam ChatGPT ir ieviesis jaunu darba telpu saskarni – Canvas. Šajā telpā notiekošā informācijas apmaiņa atveras atsevišķā sadaļā blakus galvenajai sarunai, ļaujot lietotājiem izcelt konkrētas teksta sadaļas vai arī lūgt ChatGPT pievērsties konkrētiem uzdevumiem, palīdzot rakstīt vai kodēt.

OpenAI pašlaik ir ieviesuši Canvas beta versiju, kas ir pieejama tikai ChatGPT Plus un Team abonētājiem. Uzņēmumiem un izglītības iestādēm šī funkcija būšot pieejama nākamnedēļ. OpenAI paziņoja, ka Canvas ir veidots uz GPT-4o modeļa bāzes, un beta testēšanas posmā to lietotājiem iespējams izvēlēties manuāli modeļa atlases sadaļā. Kad pārbaudes periods būs noslēgts, šī funkcija būs pieejama arī bezmaksas lietotājiem.

Kas ir Canvas un kā tas strādā?

OpenAI norāda, ka, izmantojot saskarni Canvas, lietotājiem būs iespēja izcelt konkrētas sadaļas, lai norādītu, uz ko MI modelim ir jāvērš uzmanība. Šajā saskarnē ChatGPT darbosies kā kopiju redaktors vai kodu pārskatītājs, piedāvājot atgriezenisko saiti un ieteikumus, vienlaikus ņemot vērā projekta kontekstu.

Lietotāji var arī pieprasīt veikt ātras darbības saskarnē Canvas, kas pēc tam tiks atspoguļotas galvanejā projektā. Ir pieejama īsceļu izvēlne, kas piedāvā tādas opcijas kā “ierosināt labojumus”, “pielāgot garumu” un “mainīt lasīšanas līmeni” rakstīšanai, “pārskatīt kodu”, “pievienot komentārus” un “labot kļūdas” kodēšanai. Programmētāji varēs lūgt ChatGPT pārveidot kodu citā valodā, piemēram, JavaScript, TypeScript, Python, Java un citas, izmantojot Canvas.

Uzņēmums paziņoja, ka attiecībā uz jauno saskarni tas ir apmācījis savu GPT-4o modeli, lai tas darbotos kā radošs partneris. Šī saskarne ļauj plašāk saprast kontekstu, ļaujot modelim piedāvāt atsauksmes un ieteikumus. Turklāt tam ir uzlabota situācijas izpratne, lai noteiktu, kad jāveic mērķtiecīgi labojumu un kad pilnībā jāmaina atbildes.

Tāpat OpenAI atzīmē, ka Canvas uzsāk darbību automātiski brīdī, kad “ChatGPT uztver scenāriju, kurā saskarne varētu būt lietderīga,” vai arī to var atvērt manuāli , pieprasot to ChatGPT galvenajā tērzēšanas sadaļā.

Avots: BusinessStandard

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt