OpenAI klusībā testē Study Together funkciju, kas palīdzēs iemācīties tēmas soli pa solim ar jauniem rīkiem.
Daži ChatGPT lietotāji ir pamanījuši jaunu rīku klātesamību. Papildus ierastajai attēlu ģenerēšanai un tīmekļa pārlūkošanai, ir parādījusies poga: Study Together. Pats uzņēmums to nav komentējis, radot arvien lielāku interesi.
Funkcija nelīdzinās standarta atbildēm, pie kā klienti ir raduši. Tā vietā tiek piekopta daudz pamācošāka pieeja. Robots uzdod jautājumus, pārbauda atbildes un soli pa solim vada cauri tēmai. Tas ir interaktīvs rīks, kas informāciju nepasniedz uz paplātes.
The previously discovered new ChatGPT system hint with codename "tatertot" has started showing up as a "Study together" tool (although I'm not sure if it's working already since it still has the description "internal prototype") https://t.co/nBqDKJC7Xg pic.twitter.com/0KPvXaiPho
— Tibor Blaho (@btibor91) July 6, 2025
Izskatās, ka OpenAI veic ierobežotu vai agrīnās pieejas testu pirms padarīt to publisku. Režīma mērķauditorija ir tie, kuri vēlas aktīvi mācīties, nevis saņemt jau gatavu tekstu.
Without study together and study together @btibor91 @testingcatalog https://t.co/Pn8byNDEyy pic.twitter.com/1S4bbl8Rlq
— RayLin🐡 (@RayLin_AI) July 6, 2025
Atsaucoties uz ziņojumiem, kad režīms tiek ieslēgts, robots maina savu runas stilu. Tas uzdod jautājumus un labo saņemtās atbildes, lēnām tuvojoties tēmas sarežģītajai pusei.
Ņemot vērā dizainu, noprotams, ka šī ir daļa no OpenAI centieniem ielauzties mācību jomā. Jau kādu laiku skolas ir centušās atrast veidus, kā integrēt mākslīgo intelektu (MI) klasēs, nepadarot to par vieglāku ceļu uz atbildēm. Rīks varētu tapt par risinājumu.
Pagaidām uzņēmums nav komentējis situāciju. Lielākā daļa no pieredzējušajiem gadījumiem ir balstīti Eiropā un ASV. Tā kā rīks atrodas blakus citām, jau esošām funkcijām, lietotājiem tas ilgi nebūs jāmeklē, kad tas kļūs publisks.
Avots: news9live