Opera iegūst Gemini AI rīkus

Opera izmantos Google Imagen 2 modeli, lai ieviestu attēlu ģenerēšanas iespējas Aria AI dzinējā, kas darbina pārlūkprogrammu.

Norvēģu Opera One pārlūkprogramma paziņojusi par sadarbību ar Google, lai Aria AI integrētu Gemini mākslīgā intelekta (MI) modeļus. Uzņēmums arī izmantos Google lielo valodu modeļus attēlu ģenerēšanai un text-to-voice funkcijām.

Uzņēmums sacīja, ka izmanto “multi-LLM Composer AI dzinēju” savam Aria AI, kas piedāvā pieeju vairākiem MI modeļiem. Uzņēmums sacīja, ka Aria izmanto Composer AI dzinēju, lai apstrādātu lietotāja vēlmes un tad, balstoties uz prasīto, palaiž specifisku LLM. Pēc sadarbības ar Google, Opera MI dzinējam arī būs pieeja Google Gemini AI modeļiem. Tie tiks izmantoti, lai iegūtu reālā laika datus un jaunām funkcijām, piemēram, MI darbinātai attēlu ģenerēšanai.

Komentējot sadarbību, Google Cloud Nordic Region rīkotājdirektore Eva Forsa sacīja: “Esam priecīgi attīstīt mūsu ilgstošo sadarbību ar Opera, darbinot tā meklētājprogrammas vides MI inovācijas.” Līdzīgu viedokli pauž Pers Veterdals, kurš sacīja, ka abi uzņēmumi darbojas kopā jau vairāk kā 20 gadus, tagad sadarbību pastiprinot ģeneratīvā MI jomā. 

Opera One: kas jauns?

Izmantojot sadarbību ar Google, Aria gūst attēlu ģenerēšanas iespējas, balstoties uz Google Imagen 2 modeli. Pagaidām funkcija plašākai publikai ir pieejama tikai Opera One Developer relīzē – uzņēmums nav sniedzis detaļas par reālo relīzes laiku. Tomēr pārlūkprogrammas veidotāji ir apstiprinājuši, ka ar gaidāmo atjauninājumu, Aria AI spēs skaļi izlasīt sevis ģenerētās atbildes dabīgā un sarunvalodas tonī. 

Avots: BusinessStandard 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt