OGarden Smart – iekštelpu siltumnīca

Kanādā izveidots Kickstarter projekts – OGarden Smart – piedāvā iekštelpu siltumnīcu, kas ļauj audzēt 90 augļus un dārzeņus vienlaicīgi. Cilvēkus tik ļoti aizrāvusi šī ideja, ka projekts ticis pie finansējuma 6 minūšu laikā. Siltumnīcai ir automātiska augu laistīšanas sistēma, LED gaismas, kas simulē augiem nepieciešamo Saules gaismas daudzumu un zems enerģijas patēriņš.

Smart ir jau otrā šāda tipa siltumnīca, ko piedāvā OGarden. Jaunais Smart modelis ir ievērojami uzlabotāks, kā vecais modelis – Original. Smart sistēmas ir automatizētas, kā arī, tam ir retāk jāuzpilda ūdens, tas ir kompaktāks un vieglāk izmantojams.

Ar ko OGarden Smart atšķiras no citām iekštelpu siltumnīcām?

OGarden Smart piedāvā audzēt 90 augļus un dārzeņus vienlaicīgi, kas ir vairāk, kā jebkura cita šāda izmēra iekštelpu siltumnīca esošajā tirgū šobrīd spēj piedāvāt.

Audzē visu gadu

Iekštelpu siltumnīca OGarden Smart visa gada garumā nepārtraukti spēs audzēt augļus un dārzeņus. Turklāt firma piedāvā 20 dažādu veidu augļu un dārzeņu sēklas speciāli sagatavotos podiņos tūlītējai audzēšanai.


Ko OGarden Smart piedāvā audzēt?

Speciāli sagatavotos podiņos tiek piedāvātas selerijas, dažādas salāt lapas, dilles, baziliks, piparmētras, mini tomāti, zemenes un daudz kas cits. OGarden piedāvā iegādāties arī speciālu zemes maisījumu, kurā audzēt savus iemīļotos dārzeņus, kas nav piedāvātajā sarakstā.

Ražas novākšana

Viss ko nepieciešams darīt – ielikt sēklas podiņos, novietot tos siltumnīcā, uzpildīt ūdens trauku un pēc 30 – 40 dienām varēsiet novākt ražu.

Siltumnīcā ir vieta 90 stādiņiem, kas nozīmē, ka katru dienu iespējams novākt 2 – 4 jau izaugušus dārzeņus.

Siltumnīcai ir divi līmeņi – plauktiņi, kuros sēklas dīgst līdz kļūst par stādiņiem un rotējošais aplis, kurā stādi ir vizuāli redzami un tiek izaudzēti par augļiem un dārzeņiem.

Pats labākais – Jums vienmēr būs svaigi augļi un dārzeņi, ko pievienot savām maltītēm!

Ietaupiet naudu

OGarden raksta, ka balstoties uz ASV Lauksaimniecības departamenta datiem, 4 cilvēku ģimenei ēdiena iegāde mēnesī izmaksā vidēji 850 ASV dolārus. OGarden Smart spēj ietaupīt līdz pat 80% no augļiem un dārzeņiem iztērētā.

Ar OGarden Jūs varat izaudzēt dārzeņus par 0.45 ASV dolāriem!

Zini, ko ēd

Audzējot augļus un dārzeņus savās mājās, Jūs lieliski zināt, kādā vidē tie aug – kāds ir gaiss un ūdens, ko tie uzņem. OGarden piedāvātās sēklas ir podiņos ar organisku augsni, kas baro augus ar dabīgu un tiem nepieciešamu mēslojumu.

Un, protams, novācot augļus un dārzeņus īsi pirms maltītes, tie vienmēr būs svaigi!

Audzē ar trīs vienkāršiem soļiem

OGarden Smart ir ne tikai patīkams dizains, bet to arī ir ļoti viegli izmantot. Nav nepieciešamas nekādas specifiskas priekšzināšanas augļu un dārzeņu audzēšanā.

1. Ievieto sēklu podiņu apakšējā plauktā un nospied pogu Start.

2. Pēc 3 nedēļām pārvieto stādiņus uz apli.

3. Novāc augļus un dārzeņus!

Viegla uzturēšana

 

OGarden Smart automātiski izvēlēsies ūdens daudzumu, kāds nepieciešams augu visefektīvākajai augšanai.

 

1. Ūdens bāze – trauks, kurā Jūs uzpildāt ūdeni. Atrodas siltumnīcas pašā apakšā, ūdens tiek padots tālāk uz sēklu podiņiem.

 

2. Ūdens tiek nosūtīts uz sēkļu podiņiem un otrā līmeņa trauku, kur tas tiek glabāts stādu laistīšanai.

 

3. Rotējošais aplis ļauj katram augam uzņemt tam nepieciešamo ūdens daudzumu.

Ja kādreiz aizmirsīsiet uzpildīt ūdeni – sistēma Jums to atgādinās!

Automātiskas zema elektroenerģijas patēriņa LED gaismas

OGarden Smart LED gaismas simulē augiem nepieciešamo Saules gaismas daudzumu. Gaisma automātiski izslēgsies un ieslēgsies, kad nepieciešams.

LED gaisma tērē tikai 120 vatus, kas ir uz pusi mazāk kā klasiska kvēlspuldze.

Lielisks dizains

OGarden Smart ir vairāk kā augļu un dārzeņu iekštelpu siltumnīca – tai ir arī skaists dizains!

Minimālisma dizains un rotējošais aplis ienesīs interesantu akcentu un nelielu dzīvību Jūsu mājās!

Komplektācija

OGarden Smart pieejams melnā un baltā krāsā.

Komplektācijā iekļauts – OGarden Smart siltumnīca, 30 trauciņi augiem, 3 sēklu paciņas.

OGarden Smart ir 134,60 augsts, 38,10 cm dziļš un 73,65 cm plats, pašas siltumnīcas svars ir 18,14 kg, bet ar stādiņiem un ūdeni aptuveni 40kg.

OGarden misija

OGarden Smart ir solis pretī veselīgākam un ekoloģiskākam dzīvesveidam. Tas ir risinājums, kā par zemāku cenu nekā veikalā iegūt svaigus, veselīgus augļus un dārzeņus, vienlaicīgi nenodarot kaitējumu videi.

OGarden Smart ir Kickstarter projekts, kas guva nepieciešamo finansējumu tā īstenošanai 6 minūšu laikā. Sākuma cena – 729 Kanādas dolāru (jeb aptuveni 482 eur). Piegādes plānots sākt veikt maijā.

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu – Kickstarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti

Apskati OGarden projektu Kickstarter mājas lapā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. “LED gaisma tērē tikai 120 vatus, kas ir uz pusi mazāk kā klasiska kvēlspuldze” – neko sev kvēlspuldze ar 240W jaudu! Grafiski gan ir attēlots, ka jauda ir līdzvērtīga divu kvēlspuldžu jaudai.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt