PepsiCo atklāj jaunus ūdens dozatorus un aplikāciju

Par godu Zemes dienai PepsiCo atklāj ūdens dozatoru, kurā iespējams uzpildīt ūdeni savā pudelē. PepsiCo ar šo akciju aicina cilvēkus atcerēties lietot uzturā daudz šķidruma, kā arī izmantot pēc iespējas mazāk plastmasas un pateikt nē vienreiz lietojamajām plastmasas pudelēm.

Ūdens dozatori dabojas kopā ar speciālu aplikāciju. Mobilā aplikācija spēj nolasīt QR koda uzlīmes, ko lietotāji var uzlīmēt uz savām atkārtoti lietojamajām pudelēm. Ūdens dozators un aplikācija spēs atpazīt šos unikālos QR kodus un izsekot, cik daudz cilvēks dzer un kāds ir viņa viesiecienītākais dzēriens.

Aplikācijā varēsiet uzstādīt mērķi, cik daudz šķidruma dienā vēlaties patērēt un sekot savam mērķim. Turklāt, ja izmantosiet atkārtoti lietojamu pudeli, redzēsiet, cik daudz plastmasas pudeļu esat saglabājis.

Ūdens dozators ļauj pilnībā pielāgot ūdeni pēc patikas – pievienot bezkaloriju aromātus, temperatūru, kā arī izvēlēties cik gāzētu vai negāzētu to vēlaties. Izveidoto dzērienu var saglabāt aplikācijā, lai jūs katru reizi varētu saņemt identisku dzērienu, neievadot iestatījumus atkārtoti.

Aplikācija būs pieejama gan Android, gan iOS. Platforma jau šogad uzsāks darbību atsevišķās universitātēs, darba vietās un viesnīcās.

Avots: The Star

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt