Snapchat laiž klajā savu mākslīgā intelekta tērzēšanas robota versiju, kas līdzinās personībai

Mākslīgā intelekta (MI) pievienošana lietotnēm nu jau ir ļoti aktuāls temats. Tagad arī Snapchat laidīs klajā savu versiju mākslīgā intelekta atbalstam.

Snapchat ievieš tērzēšanas robotu, kad darbojas ar jaunāko OpenAi ChatGPT versiju. Pēc Snap izpilddirektora Evana Spīgela teiktā, MI tērzēšani roboti, kļūs par arvien nozīmīgāku mūsu ikdienas sastāvdaļu.

Ar nosaukumu “My AI” Snapchat robots tiks pievienots lietotnes tērzēšanas cilnei virs sarunām ar draugiem. Lai gan sākotnēji tas būs pieejams tikai Snapchat Plus abonentiem par 3,99 ASV dolāriem mēnesī, mērķis ir ar laiku padarīt šo robotu pieejamu pilnīgi visiem Snapchat lietotājiem.

Spīgels stāsta, ka funkcija paredzēta, lai papildus ikdienas sarunām ar draugiem un ģimeni, mēs sarunātos arī ar mākslīgo intelektu. “Un tas ir kaut kas, ko mēs kā ziņojumapmaiņas pakalpojums spējam kvalitatīvi paveikt.”

Pagaidām My AI būtībā ir ātra, ar viedtālruņiem saderīga ChatGPT versija, kas integrēta lietotnē Snapchat. Tomēr Snap versijā galvenās izmaiņas ir tādas, ka tērzēšanas robotam ir ierobežots saturs, uz ko tas spēj atbildēt. Snap darbinieki ir apmācījuši to ievērot uzņēmuma drošības vadlīnijas un nesniegt atbildes uz jautājumiem, kuri ietver vardarbību, rupjības vai viedokļus par riskantām tēmām kā, piemēram, politika.

Lai gan ChatGPT ātri vien ir kļuvis par produktivitātes rīku, Snap implementācijā šis mākslīgais intelekts vairāk līdzinās personībai. 

Spīgels saka, ka Snap, iespējams, laika gaitā iekļaus arī citu “MI piegādātāju”,  ne tikai OpenAI, un, ka uzņēmums izmantos no tērzēšanas robota iegūtos datus, lai gūtu informāciju par to, kā uzlabot un attīstīt savu mākslīgā intelekta modeli. Lai gan My AI ir vienkāršs sākums, tas ir sākums tam, ko Spīgels uzskata par Snap lielāko ieguldījumu uzņēmumā un, vēl svarīgāk, nākotni, kurā mēs visi runājam ar MI kā ar cilvēku.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt