Teslas 3 modelis pārveidots pikapā

Jau pāris gadus ir dzirdēti nostāsti, ka Tesla vēlas izveidot pikapu, taču tas vēl nav noticis. Pavisam nesen YouTube platformā Simone Giertz publicējusi video, kā pati pārveido Teslas 3 modeli pikapa tipa automašīnā.

Video redzams, kā automašīna tiek griezta, metināta un pilnībā pārveidota. Jaunais pikapa tipa auto nosaukts par Truckla, un tam pat ir izveidots reklāmas tipa video.

Simone Giertz pavadījusi veselu gadu, plānojot un veidojot projektu, kā pārvērst Teslas 3 modeli par pikapu. Lai paveiktu šo projektu Simone Giertz nolīgusi mehāniķu un automašīnu modifikatoru komandu.

Gala rezultāts ir visai iespaidīgs. Simone Giertz min, ka projektu uzsākusi, jo ir daļa no jaunās paaudzes šoferiem, kas vēlas braukt tikai ar elektrību.

Projekta laikā, protams, radušies dažādi šķēršļi. Pēc aizmugurējo sēdekļu un bagāžnieka noņemšanas, Teslu vairs nebija iespējams iedarbināt. Markuss Ramiress, viens no komandas mehāniķiem, min, ka automašīna projekta laikā ziņojusi par defektiem Teslas galvenajai mītnei.

Gadu gaitā YouTube platformā tikuši publicēti vairāki video ar Teslas pārveidošanas projektiem. Simone Giertz savā YouTube kanālā jau iepriekš publicējusi dažādus video ar asprātīgiem robotiem, kas izlej pienu, vai iztīra zobus. Taču Teslas 3 pārveidošana par pikapu šobrīd ir viens no lielākajiem un iespaidīgākajiem Simone Giertz projektiem.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt