10 labākās spēles no Day of the Devs

Day of the Devs laikā tiek atrādītas spēles, ko papildina izstrādātāju komentāri un spēles gaitas video. Laiks apskatīt 10 labākos jaunumus.

Cairn 

Ja klinšu kāpšana liekas bailīga sliktā nozīmē, tad šai spēlei tas ir labais elements, kas to padara tik interesantu. Cairn gaitā ir jātiek līdz Kamī kalna virsotnei. Kāpt var jebkur, bet gluži kā īstajā dzīvē, arī te nāksies saskarties ar šķēršļiem, kas liks meklēt citu ceļu. Viena no spēles odziņām ir tas, ka varoņa kājas trīc kāpšanas laikā, sniedzot tai reālisma piegaršu.

Karma: The Dark World

Karma: The Dark World izskatās pēc atbaidošas spēles no Pollard Studio. Tā ir psiholoģiskā šausmu spēle, kā laikā jāpēta distopiskās reālās pasaules noslēpumi un jāatklāj patiesības cilvēku prātu pasaulē. Spēle nedaudz atgādina Silent Hill

UFO50

Day of the Devs iepazīstina ar mazām un labā nozīmē īpatnējām spēlēm. Pagājušajā reizē tā bija Time Flies, šoreiz – UFO50. Tās laikā jāspēlē cauri 50 spēlēm, lai piedzīvotu izdomāta videospēļu izstrādātāja attīstību astoņdesmitajos gados. Katra no mazajām spēlēm ir unikāla, jo, ejot cauri gadsimtiem, būs iespēja pamanīt gan grafiskus, gan tehniskus uzlabojumus.

Koira

Mūsdienās videospēļu pasauli pārņem mīlīgi kaķu varoņi, taču šī spēle atceras arī par cilvēka labāko draugu. Tajā izvēlētais komunikācijas stils ir mūzika un skaņas, nevis dialogs vai teksts.

Arranger: A Role-Puzzling Adventure

Saraksts nevar būt pilnīgs bez vismaz vienas puzles. Arranger spēlē būs jāpārkārto plāksnītes, lai tiktu cauri pasaulei, kamēr pārvietojas arī katra rinda un kolonna. Sakārtojot vidi sev apkārt, parādīsies aizslēgtu durvju atslēga vai nāksies tikt pāri kādai barjerai. 

Screenbound

Screenbound ir viena no tām spēlēm, kur, apskatoties vienu īsu klipu, tā kļūst skaidra. Tā ir platformu spēle, kur jāizmanto 2D spēļu ierīce, lai pārvietotos 3D vidē. Trīsdimensionālā vidē būs jāstājas pretī ienaidniekiem, kurus var redzēt tikai 2D. Kā arī jāizmanto objekti no 3D pasaules, lai atrisinātu 2D platformu puzles.

Zoochosis

Zoochosis ikviens iejutīsies zooloģiskā dārza jaunā darbinieka ādā. Būs jārūpējas par visiem dzīvnieciņiem, pat mutantiem. 

Building Relationships 

Nevar ignorēt prezentāciju, kas iesākas ar “stulbākā spēle, ko redzēsiet visas dienas garumā.” Building Relationships esot iepazīšanās simulācija. 

A Little to the Left: Seeing Stars

Viena no pagājušā gada labākajām spēlēm saņem atjauninājumu. A Little to the Left ļauj ieviest kārtību savā piesātinātajā dzīvē, nodrošinot pužļu kolekciju, kas veidotas, lai apmierinātu sirdī mītošo pedantu. Spēlētājs var salabot, piemēram, nevīžīgu grāmatu kaudzi, vienkārši tās noliekot plauktā vai sakārtojot pēc krāsām vai alfabēta.   

While Waiting

While Waiting ir viena no spēlēm, kas nekavējoties aizrauj ar savu ievadu. Tā ir spēle par aktivitātēm, ko var darīt, kamēr jāgaida citas lietas. Ja spēlētājs ir pietiekami atraktīvs ar laika izmantošanu, iespējams, nemaz nenāksies gaidīt. 

Avots: TheVerge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt