CS:Go tagad ir bezmaksas versija

Counter Strike ir ārkārtīgi populāra šaujamspēlīte, kas auditoriju nav zaudējusi vēl no Windows XP laikiem. Pēdējā Counter-Strike: Global Offensive atjauninājuma ietvaros parādījusies bezmaksas versija, kas domāta tiem, kas vēlas tikai nedaudz pamēģināt. Spēļu studijas Valve piedāvāto Free Edition var lejuplādēt no Steam Windows, Linux vai Mac variantos.  Uzreiz jābrīdina, ka būs pieejams tikai viena spēlētāja režīms pret botiem. Bez tam varēs vērot spēļu norisi caur GoTV klientu, kurš spēlē tika iekļauts jau 2012. gadā ar nosaukumu SourceTV.

Kas vēlas spēlēt serverī ar komandām, inventāru, dienesta pakāpēm, pieredzi un visu pārējo – tiem joprojām jāiegādājas pilnā versija par 12 EUR.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Nu Windows XP laikos jau bija 1.5 un 1.6 versijas, kā arī Condition Zero un Source. Es sāku spēlēt Counter-Strike uz Windows 98 un tā bija Beta 7.1 versija, kurai sekoja 1.3 versija kas bija ārkārtīgi populāra. Condition Zero patika singlā, bet nebija diez ko populārs multipleijeris. Source esmu spēlējis, patika. Bet nu CS:GO nopirku par fakin 15 ebrejiem un nepatīk. Pāris reizes uzspēlēju un galīgi nesaista viņš. Spēlēju veco 1.6 versiju uz vecā WinXP datora, un jā, tur jūtos kā zivs ūdenī. Pie tam zombiju mods ir super rēcīgs viņam.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt