Fortnite 30 miljonu ASV dolāru pasaules kausa fināls notiek jūlijā

Ļoti gaidītais Fortnite Pasaules kauss beidzot notiks šovasar – un tur būs daudz naudas, kas tiks izmantota spēlētāju apbalvošanai. Izstrādātājs Epic sīki izklāsta gaidāmo e-sporta pasākumu, kas kulminācijā būs noslēguma turnīrs, kas notiks vēl neatklātā vietā Ņujorkā no 26. līdz 28. jūlijam.

Daudzu dienu pasākums iezīmēs to, ka, tas ir lielākais balvu fonds e-sporta vēsturē, kopā par 30 miljoniem ASV dolāru. Salīdzinājumam, pagājušā gada starptautiskajā Dota 2 turnīrā, kas parasti bija ienesīgākā e-sportā bija 25 miljonu ASV dolāru balvu fonds. Dalībniekim Fortnite Pasaules kausā jābūt vismaz 13 gadus veciem, lai kvalificētos.

Kā daļu no atklāšanas Epic arī sīki izklāstīja pasākuma kvalifikācijas procesu. Laikā no 13. aprīļa līdz 16. jūnijam Epic veiks 10 tiešsaistes kvalifikācijas turnīrus, katrs ar $ 1 miljonu balvu fondu. No šīm sacensībām Epic noteiks top 100 solo Fortnite spēlētājus, kā arī 50 labākie dueti, kas pēc tam dosies uz Ņujorkas fināliem, kur katram dalībniekam tiek garantēta vismaz 50 000 ASV dolāru peļņa.

Fortnite Pasaules kauss tika pirmo reizi paziņots pagājušajā gadā. Kopš tā laika Epic ir eksperimentējis ar dažādiem formātiem, un, kaut arī tas sākās ar nestabilu sākumu, Fortnite e-sports ir nepārtraukti uzlabojies.

Ārpus Pasaules kausa, Epic saka, ka tā turpinās visu gadu rīkot nozīmīgus notikumus ar papildus $ 1 miljonu turnīriem, kas būs plašāks dažādu veidu un formātu klāsts, lai atvērtu konkurētspējīgus konkurences apstākļus. Epic nodrošinās arī turnīru rīkus un balvas, lai izvēlētos partnerus, lai labāk apkalpotu konkurētspējīgu Fortnite vairākās valstīs un reģionos visā pasaulē, apbalvojot uz  $ 100,000,000 piešķiršanu 2019. gadā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt