Jaunajam spēļu grāvējam Anthem pat ar GeForce GTX 1080 Ti nepietiek

Neapšaubāmi spēļu kompānijas Electronic Arts jaunais postapokaliptiskais piedzīvojumu grāvējs Anthem bija programmmas nagla videospēļu pasākumā E3 2018. Izstādē parādītais fragments sajūsmināja daudzus zinātniskās fantastikas cienītājus, galu galā Mass Effect un Dragon Age radītāji ar krāšņiem specefektiem neskopojas. Tagad projekta Bioware izpilddirektors Maikls Darra pastāstīja par spēles hardware prasībām. Izrādījies, ka Anthem šobrīd ir pārlieku rijīgs, un lai varētu nodemonstrēt spēli 4K izšķirtspējā ar stabilu kadru frekvenci 60fps – bijis nepieciešams dators ar divām NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti videokartēm SLI slēgumā.

Tas varētu atdzesēt daudzus spēļu fanus, tomēr vēl notiek darbs pie optimizācijas. Cerams, ka 2019. gada 22. februārī, kad paredzēta Anthem oficiālā iznākšana, aparatūras prasības būs sarukušas vismaz līdz vienai TOP videokartei. Spēle vienlaikus iznāks uz PC, Xbox One un PS4. Anthem autori sola pilnīgi jaunu Visumu, kurā nebūs jau nodrāzto sižetu, nedz arī atgriešanās pie  apnikušajiem varoņiem.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

  1. Talab iebāz dzilā pakaļa tās spēles ….Tas jau tas pats ka šasijai [ielikt k700 arkli-blllee nevar pavilt japerk k700-paiet laiks šie maukaaaasss uzkniedē div tik liel arkli ka nu japerk bigbuds… nu ta tas pats ar tam kartīm un CPU-ta poxuj es mizoju ar775 5500 cpu un mani ir pat ļoti labi,bisku ilgak uzgaidīs kad video sagremos poxuj laika jau ir!

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt