Jurassic World Evolution

Šā gada 12. jūnijā iznākušais spēļu studijas Frontier Developments jaunais grāvējs Jurassic World Evolution būs atradums tiem, kuriem patīk Jurassic Park filmu sērija un dinozauri kā tādi. Uzdevums šķiet pavisam vienkāršs: organizēt pašiem savu dinozauru izklaides parku, balstoties uz zinātni, fantāziju, un, protams, naudu, kuru laiku pa laikam tur piesviež. Tomēr tas nemaz nebūs vienkārši – tāpat kā filmās, arī spēlē problēmu netrūks. Varētu durties acīs visai pieticīgais parka aprīkojums, bet to nevar teikt par pašiem dinozauriem – grafiski tie ir izstrādāti visos sīkumos. Par lietotājam ļoti draudzīgu Jurassic World Evolution arī nevar nosaukt – pārāk daudz visa kā tur jādara spēlētājam, nemitīgi jāklikšķina un jāstumda pele. Ja ik reizi netiks dota komanda, tad parku apkalpojošais personāls pat nedomās kustēties. Viss notiek lielā ātrumā, un nopauzēt spēli arī nevar – parks dzīvo savu dzīvi.

Interesants Jurassic World Evolution daudziem būs tikai sākumā. Vēlāk spēlīte kļūst pārāk monotona. Nemitīgi atkārtojamie uzdevumi kaitina. Bez tam dinozauru intelekts ir izcili stulbs. Lieliski ir dinozauru rēcieni – tieši tādi pat kā filmā. Diemžēl palīdzēt risināt problēmas neviens nevarēs, jo multiplayer režīms te nav paredzēts.

Lai varētu spēlēt, būs vajadzīgs vismaz Windows 7, Intel Core i5-2300 2,8 GHz / AMD FX-4300 3,8 GHz, 8 GB RAM, normāla videokarte ar vismaz 1 GB VRAM un DirectX 11 atbalstu un 5 GB diska vietas. Protams, šie ir paši minimālākie parametri. Bez PC Jurassic World Evolution var spēlēt arī uz Xbox One un PS4.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt