Marvel Wolverine PS5 – ko mēs zinām

Lai gan vēl nav zināms Marvel Wolverine PS5 relīzes datums vai pat iespējamais laika posms, ir izskanējušas dažas apspriešanas vērtas detaļas. 

Izstrādātājs Insomniac Games ir zināms par Marvel Spider-Man un citu daļu – Marvel Spider-Man Miles Morales un Marvel Spider-Man 2 – izgatavošanu. Šīs spēles ir fantastiskas, aizraujošas un īstenas Spider-Man fantāzijas realizācijas. Tās demonstrē studijas lielo pieredzi, ja runa ir par slavenu komiksu atdarināšanu digitālajā pasaulē. Šķiet, Wolverine ir labās rokās un varētu kļūt par vienu no labākajām stāstu spēlēm.

Gluži kā Marvel Spider-Man, gaidāms, ka Wolverine būs asa sižeta, stāsta vadīta spēle ar pietiekami daudz kautiņiem un aizraujošām ainām. Tomēr radošais direktors Baiens Hortons sacīja, ka Wolverine būšot daudz “nobriedušāks tonis”. Ņemot vērā, ka Džeimss ‘Logans’ Hovlets, slavenais Wolverine, ir zināms par saviem skarbajiem piedzīvojumiem un tumšo personību, ir loģiski, ka Insomniac dodas tieši šajā virzienā.

Marvel Wolverine: īsi un konkrēti

Kas tas ir? Wolverine spēle no Marvel Spider-Man veidotājiem

Kad tā būs pieejama? Nav zināms

Kur to var spēlēt? PS5

Kas to veido? Insomniac Games

Marvel Wolverine platformas un debija

Nav zināms ne konkrēts datums, ne pat minējumi par spēles debiju. Taču ir zināms skaidri un gaiši, ka tā būs PlayStation ekskluzīva – tieši tāpat kā Spider-Man. Ir apstiprināts, ka to varēs baudīt PS5 īpašnieki, bet, vai arī PS4? Gadiem ejot, šķiet ar vien nereālāk. 

Pastāv iespēja, ka spēle ar laiku būs pieejama arī datoros. Sony ekskluzīvi tomēr ir zināmi par nonākšanu arī uz citām platformām. Gan Marvel Spider-Man, gan Spider-Man Miles Morales ir pieejami datoros ar iespēju, ka drīzumā tām sekos arī Spider-Man 2. 

Wolverine treileris

Spēle tika atklāja Sony PlayStation Showcase 2021. gada septembrī ar īsu treileri, sniedzot pirmo ieskatu Insomniac Logana versijā. 

Treilerī redzams pagalam sagrauts bārs, kur uz grīdām guļ satraumēti vīri. Tad skats atgriežas uz vīrieti kovboja cepurē un rūtainā kreklā, kurš ar asiņainām rokām dzer. Fonā kāds no ievainotajiem pieceļas un izvelk nazi. Sajūtot apdraudējumu, vīrietis pie bāra – varonis – savelk dūri, atrādot savus slavenos metāla ķetnas. 

Iespējams, treileris neparāda pašu Loganu, tas izveido spēles atmosfēru. Pirmajā skatienā spēle izskatās daudz asiņaināka, nopietnāka alternatīva citiem Insomniac Games garadarbiem.

Marvel Wolverine stāsts un atmosfēra

Jā, akmenī iekaltas detaļas vēl nav, bet treilerī redzami pāris mājieni. 

Pirmkārt, šķiet, video sniedz nozīmīgu mājienu, par to kur un kad notiek spēles gaita. Redzams, ka Logans dzer Princess Bar (iespējams, kāds atpazīst no The Falcon un the Winter Soldier), kas atrodas Madripoor. To var secināt pēc bāra zīmes un Madripoor tūristu plakāta. 

Marvel Comics Presents Volume 1 #1 (1988), Wolverine apciemo Princess Bar, cenšoties atrast noziegumu bosu Roche. Pēc bāra grīdas noslaucīšanu ar Roche sabiedrotajiem, kuri cenšas dabūt aizsardzības naudu no bāra īpašnieka Wolverine kļūst par regulāru bāra apmeklētāju. Viņš iegūst segvārdu ‘’Patch’’ un kādu laiku pat ir līdzīpašnieka lomā. Bārs kļūst par Logana mājam, kad viņš neatrodas īstajās mājās, jo X-Men piekopj klusuma periodu. 

Vēl viens iespējams mājiens jeb Easter Egg ir par Radio Lowton 104.8 plakātu. Lowton ir Madipoor apgabals, tāpēc minējums par pilsētu ir diezgan pamatots. Pastāv arī variants, ka skaitlis 104.8 norāda uz Marvel Earth-1048, Visums, kur norisinās Marvel Spider-Man. Tāpēc, iespējams, abi varoņi atrodas vienā Visumā – varbūt pat piedzīvosim kādu satikšanos. Tas varētu būt nozīmīgi, ļaujot Insomniac veidot skaidrāku atbildi uz Marvel Cinematic Universe neatbildētajiem jautāumiem. 

Radio stacija nav vienīgais skaitlis, kas norāda uz kādu komiksu. Numurzīmē uz bāra redzams “HLK 181”, kas, šķiet, ir atsauce uz The Incredible Hulk #183 – kur Wolverine arī parādās. Vai tas nozīmē, ka redzēsim Hulk?

Jaunumi

“Pilna” spēle ar “nopietnu toni”

Atsaucoties uz Braienu Hortonu, Džeimsa ‘Logana’ Hovleta solo piedzīvojums būs pilna izmēra spēle ar “nopietnu toni”. Hortons šo apstiprināja platformā X, atbildot fanam, kurš jautāja, vai tā būs “liela vai Miles Morales izmēra spēle”.

Spider-Man: Miles Morales radošo vadītāju režija

PlayStation bloga ierakstā Insomniac Games atklāja, ka Wolverine režisors būs Braiens Hortons un Kamerons Kristiāns, kuri arī bija Marvel’s Spider-Man: Miles Morales radošajā personālā. 

Cieņa pret DNS ar svaigu elpu

Insomniac Games sacīja, ka, lai gan cienīs ‘DNS’, kas padarīja Wolverine populāru, studija nedaudz atsvaidzinās Loganu. 

Spider-Man spēļu garā, mūsu mērķis ir ne tikai cienīt DNS, kas padarījis šo varoni tik populāru, bet arī meklēt iespējas, kā to padarīt svaigu un patiešām atspoguļot Insomniac garu,” ražotājs raksta blogā. Atsaucoties uz izstrādātāju, neskatoties uz spēles agrīno stadiju, Wolverine būšot ‘emocionāls stāstījums un jaudīga spēles gaita”. 

Ko vēlamies redzēt?

Wolverine tumšā puse

Spider-Man spēļu franšīze ir kritiķu atzinīgi novērtēta, visas ir diezgan ģimenei draudzīgas. Tomēr pats varonis arī ir zināms kā “draudzīgais Spidey” ar jauneklīgo attieksmi. Taču Wolverine galīgi nav saistāms ar varavīksnēm un saulstariem. Viņa pagātnes stāsts un īpašības ir diezgan tumšas. Wolverine stāsti ir pilni ar dusmām, nodevību un asiņainu vardarbību. Tiek cerēts, ka Insomniac izpētīs šo tumšo Logana pusi, piedāvājot daudz nobriedušāku pieredzi.

Marvel varoņi…

Būtu interesanti arī redzēt, kā Insomniac redz citus Marvel varoņus. Specifikas ir atkarīgas no stāsta, ko Insomniac vēlas pastāstīt, taču ceram ieraudzīt dažus X-Men, piemēram, Džīnu Greju, Profesoru X un, iespējams, pat Rogue

….un bēdīgi slaveni ļaundari

Nav zināms, kurš būs Wolverine galvenais ienaidnieks, bet izvēle ir diezgan plaša. Ceram, ka vismaz daži no tiem parādīsies mazākās lomās. Iespējams, tie varētu būt Sabertooth, Lady Deathstrike vai pat Silver Samurai. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt