Netlflix plāno piedāvāt mākoņspēļu pakalpojumu

TechCrunch Disrupt konferencē Netflix spēļu nodaļas viceprezidents Maiks Verdu (Mike Verdu) atklāja straumēšanas giganta plānus par vēlmi ieiet spēļu nozarē. Maiks Verdu pieminēja, ka Netflix “nopietni pēta mākoņspēļu industriju”. Uzņēmums arī atvēris jaunu spēļu studiju Dienvidkalifornijā.

Pagājušajā gadā Netflix ar savu mobilo spēļu klāstu lielā mērā iesaistījās spēļu tirgū, taču uzņēmums acīmredzot vēlas izmantot savu vispārējo pieredzi datu straumēšanas jomā, lai piedāvātu labāko mākoņspēļu pakalpojuma pieredzi.

“Mēs ļoti nopietni apsveram iespēju piedāvāt mākoņspēles, lai varētu sasniegt lietotājus gan televizorā, gan datorā,” stāsta Maiks Verdu. “Mēs tam pievērsīsimies tāpat, kā to darījām ar mobilajiem tālruņiem. Proti, sāksim ar maziem soļiem, būsim pieticīgi, veiksim pārdomātas darbības un tad attīstīsimies. Tas ir solis, ko, mūsuprāt, vajadzētu spert, lai sasniegtu abonentus visur kur viņi atrodas un visās ierīcēs, kas viņiem pieejamas.’’

Konkurence

Google Stadia un Amazon Luna piedāvā tādu pašu servisu, cenšoties pārdot videospēles, kuras cilvēki var spēlēt pat tad, ja viņiem nav dārga spēļu datora vai spēļu konsoles. Taču šiem pakalpojumiem ir bijušas grūtības piesaistīt plašāku spēlētāju loku. Google, piemēram, nesen paziņoja, ka janvārī slēgs Stadia mākoņspēļu pakalpojumu.

Maiks Verdu domā, ka grūtības šiem produktiem radīja to uzņēmējdarbības modeļi, nevis pati tehnoloģija.

Netflix uzskata, ka uzņēmums var gūt panākumus tur, kur Google cieta neveiksmi, jo mākoņspēles būtu “pievienotā vērtība” Netflix biznesa modelim. Uzņēmuma izpilddirektors piemin: “Ceram, ka ar laiku tas kļūs par ierastu veidu, kā spēlēt spēles.” Netflix atver jaunu spēļu studiju Kalifornijā, kuru vadīs Čakko Sonijs, kurš pagājušajā gadā atstāja Overwatch izpildproducenta amatu uzņēmumā Activision Blizzard.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt