Novembra spēļu apskats, 2018

Novembrī iznākušo populārāko videospēļu apskats.

Fallout 76
Spēles izlaišanas datums: 2018. gada 14. novembrī
Platfromas: PS4, Xbox One, PC

Fallout 76 spēles notikumi risināsies Rietumvirdžīnijā, un tā seko stāstam par pirmajiem izdzīvojušajiem, kas iznāk uz klāja pēc kodolavārijas.

Fallout 76 ir seši reģioni, lai izpētītu, katrs piepildīts ar unikālām jaunām radībām un dažādām vidēm. Fallout 76 atklātā pasaules karte ir četrreiz lielāka nekā Fallout 4 karte, kas nozīmē, ka tur ir daudz ko izpētīt un atklāt. Bethesda ir arī apstiprinājusi, ka tā ir tiešsaistes izdzīvošanas spēle. Spēle izmantos nometņu sistēmu, kas līdzinās Fallout 4, ļaujot jums izveidot savu bāzi un izdzīvot skarbajā tuksnesī. Viens no “softcore” elementiem ir tas, ka, kamēr jūsu bāzi var iznīcināt, jūs varat būvēt citas savas ēkas, padarot tās viegli rekonstruējamas, ja tās tiek iznīcinātas, vai arī vienkārši vēlaties dekonstruēt un pārvietot savu bāzi citā vietā uz kartes.

Hitman 2
Spēles izlaišanas datums: 2018. gada 9. novembrī
Platfromas: PS4, Xbox One, PC

Hitman 2 ir spēle par cilvēku nogalināšanu. Spēles misijās jums tiek doti noteikti personas mērķi, lai viņus nogalinātu. Kā to izdarīt? Šeit gan ir vērts pieminēt, ka tas ir katra spēlētāja ziņā, jo iespēju šeit ir ļoti daudz un dažādas. Vienu misiju var veikt dažādos veidos ar dažādiem scenārijiem. Hitman 2 aizvedīs jūs uz sešām jaunām vietām, un katra no tām rada unikālas situācijas, lai tās pārvarētu, mēģinot noslepkavot savus mērķus. Hitman 2 misijas stāsti ir lieliski un tos noteikti ir vēlme iziet atkārtoti, mēģinot misiju paveikt ar savādāku pieeju.

Battlefield V
Spēles izlaišanas datums: 2018. gada 15. novembrī
Platfromas: PS4, Xbox One, PC

Battlefield V ir labs Otrā pasaules kara šāvējs. Battlefield V Otrā pasaules kara notikumi nāk ar jauniem ieročiem un transportlīdzekļiem, kas ir būtiski sarežģītāki un ar tiem ir grūtāk rīkoties nekā Battlefield 1 Pirmā pasaules kara spēles cīņā. Atšķirībā no Call of Duty: Black Ops 4, Battlefield V ir viena spēlētāja kampaņa, kas tiek pasniegta kā kara vēstures antoloģija, daudzveidīgas vinjetes no dažiem kara notikumiem. Kampaņa izceļ mazpazīstamas Otrā pasaules kara daļas, piemēram, Norvēģijas pretestību, un Senegālas Tirailleurs, kas cīnījās par Francijas armiju rasu diskriminācijas dēļ. Arī multiplayer režīmu Battlefield V spēlē ir daudz un dažādi, kā arī ļoti iespaidīgi ar dažādiem aizraujošiem notikumiem.

Protams, šīs ir tikai dažas spēles, kas izlaistas novembra mēnesī. Tādu vēl ir daudz un dažādas. Bet šīs no spēlētāju puses ir atdzītas par populārākajām no novembrī izlaistajām spēlēm. Vai kādu no šīm spēlēm spēlējat arī Jūs?

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

8 Responses

  1. Nesen nomigrēju workstation uz Fedora. Ir kāds mēģinājis VM ar Pass-Through uz otru videokarti palaist? Man pirmo reizi it kā sanāca, strādāt strādāja, tik tā gļukaini un es neteiktu ka performance bija laba, bet cik lasu forumus, džeki tipiski izspiež ap 95% no natīvās jaudas.
    Vēl nepatika tā monitoru input source pārslēgšana. Gribētos kko līdzīgu Parallels.
    Bet visticamāk, man rokas par līku.

      1. Patiesībā bija daudz tādu mazu sīkumu, kuri izriet no darba ar mikroservisiem. Bet tādi nozīmīgākie iemesli bija saistīti ar Go un Kafka. Es ļoti pozitīvi novērtēju Windows Subsystem of Linux fīču tomēr kaut kā īsti nepiešāvu roku.
        Kopš pārslēdzos uz Fedora pilnīgi visas fīčas, kas man nepieciešamas strādā out-of-the-box.
        Tik vien, kā dažreiz vakaros gribās padzenāt veco labo Battlefield 4.

        1. Darba vajadzībām viens dators un otrs spēlēm. Ja gribi vienu mašīnu, varbūt ir vērts padomāt par divām OS. Emulatori tomēr ne tuvu tev nestāvēs sistēmai, uz kuras spēli ir paredzēts lietot.

          1. Zin, kā.. dažreiz vajag arī kkādu Adobe atvērt. DualBoot nav pārāk user friendly.
            Tiem, kas nav lietas kursā, tad fiziskas hardware šērošana pa tiešo ar Virtuālo Mašīnu ir krietni pavirzījusies uz priekšu.
            Kā jau minēju, tad pilnīgi normāli ir dabūt ap 95% no natīvās HW jaudas iekš virtuālās mašīnas. Jau tagad ir iespējams sekundāro GPU piesaistīt pa tiešo pie VM. Tāpat arī CPU, HDD un RAM.
            Tik tā uzstādīšana vēl tāda “čakarīga”.
            Tiem, kam interesē vairāk: VT-d, PassThrough, IOMMU, Looking Glass, VirtIO atlēgvārdi.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt