Xiaomi Black Shark Gaming Phone

Pie Gaming PC kategorijas spēļu cienītāji sen jau pieraduši. Bet tagad pazīstamais ražotājs Xiaomi kopā ar kompāniju Black Shark  prezentējuši specializēto spēļu viedtālruni Xiaomi Black Shark Gaming Phone. Tas nav kaut kāds viedtālruņa un spēļu konsoles hibrīds, bet vismaz vizuāli visnotaļ normāls tālrunis. Xiaomi Black Shark Gaming Phone tiek pozicionēts kā pazīstamā modeļa Razer Phone alternatīva, bet par saprātīgu cenu. Tāpēc Xiaomi cer, kas par to izrādīs interesi ne tikai spēļu fanāti, bet arī parastie lietotāji.

Protams, hardware šai ierīcei ir līmenī. Ekrāns – 5,99 collas ar 2160 x 1080 px izšķirtspēju un 18:9 malu attiecību. Agrāk baumoja par 120 fps kadru frekvenci. Tomēr tas nav apstiprinājies, tāpēc  nāksies vien iztikt ar 60 fps.  Procesors Snapdragon 845 un 8 GB RAM nodrošina 279,000 punktus Antutu testā. Saprotams, ka tik nikns procesors varētu pamatīgi karst spēlējot, tāpēc ražotājs iebūvējis ūdens dzesēšanu Water Cooling System, kas nodrošina vēl par 8° zemāku čipa temperatūru.

Bez klasiskās versijas ar 8 GB RAM un 128 GB iebūvētās atmiņas piedāvās arī lētāku versiju ar 6 GB RAM un 64 GB atmiņas. Spēles var spēlēt arī tāpat, bet hardcore geimeriem piedāvā papildus aksesuāru, kuru uzmauc viedtālrunim un pārvērš to konsolē. Modulī H66 iebūvēts autonoms 150 mAh akumulators,  analogais joystick, trigger poga, un Bluetooth sakaru kanāls. Ar uzlādētu bateriju var spēlēt apmēram 3,5 stundas.

Padomāts arī par tiem, kas spēles nespēlē. Tos priecēs dubulta 12 MPix + 20 MPix kamera aizmugurē un 20 MPix selfiju kamera. Attēlu apstrādei iebūvēts koprocesors Pixelworks.  Navigācijas pogā zem ekrāna iebūvēts pirksta nospieduma skaneris. Izcila stereosistēma darbojas ar Hi-Fi kvalitātes DAC. 4000 mAh ietilpības baterija apgādāta ar ātro lādēšanu caur USB Type-C.

Lai aktivētu superjaudīgo spēļu režīmu – jānospiež poga SHARK uz korpusa. Izmēri 161,6 × 75,4 × 9,25 mm, svars 190 g. “No kastītes” būs preinstalēts Android 8.x Oreo ar JOY UI lietotāja saskarni. Viedtālruni varēs iegādāties melnā un pelēkā krāsu dizainā. Pilnā versija ar 8 GB RAM maksās 557 USD, bet ar 6 GB RAM – 447 USD. Spēļu joystick modulis H66 maksās 28 USD, bet pirmie 50,000 pircēji to saņems par brīvu.

 

https://youtu.be/Xd4wjSqNygY

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt