Wrap Solutions vēlas ieviest Wireless-Charge visām ierīcēm 6 metru attālumā

Bezvadu uzlāde, kādu mēs to pazīstam šodien, labākajā gadījumā ir vienkārši ērts tehnoloģiskais risinājums. Taču īstās pārvērtības varētu notikt, kad Wrap Solution prezentētu mums long-distance charging (20 ft/6M) jeb attālinātu uzlādes sistēmu.

Wrap Solution ir izstrādājs uz radiofrekvenci balstītu risinājumu, kas spētu raidītu jaudu lielos attālumos. Citas tehnoloģijas, ko esam līdz šim redzējuši, balstās uz infrasarkano gaismu kā enerģijas nesēju.

Ņemiet vērā, ka parastajai bezvadu uzlādei (piemēram, Qi standartam) ir nepieciešams kontakts vai ļoti tuvs savienojums starp ierīci un lādētāju. Long-distance charging notiek dažu metru attālumā.

Lai gan Warp Solution uzskata, ka kādu dienu kompānijas izstrādātās tehnoloģijas spēs pilnībā darbināt industriālo tehniku (Dienvidkoreja aplūkoja publiskā transporta sistēmu, PDF). Par spīti tam, kompānija šobrīd piedāvā pieticīgākus lādētājus, piemēram, chraging pad un dažādus bezvadu savienotājus līdz pat USB-C tipa adapteriem ikdienas elektronikai.

Wrap Solutions Radio-Frequency risinājums ļauj efektīvi nosūtīt enerģiju lielākās distancēs.

Parasti viņu produkts sastāv no raidītāja, kas pārraida enerģiju uz ierīcēm. Raidītājs spēj izsekot ierīcei, kamēr tā pārvietojas telpā un nepārtraukti sūtīt enerģiju, kā arī izpildīt savu funkciju vienlaicīgi savienojoties ar vairākām ierīcēm. Citi kompānijas produkti pārsvarā ir dažādu adapteru veidā, piemēram, viedtālruņa adapteri, kas nodrošina tūlītēju un ērtu uzlādi jau esošajām ierīcēm.

Kad jautājām par uzlādes ātrumu, mums tika sniegta atbilde, ka varam sagaidīt līdzīgu ātrumu bāzes Qi lādētājiem, kas jau izklausās pietiekami labi. Nākotnē uzlādes ātrums noteikti pieaugs.

Šādas tehnoloģijas sasniegs savu potenciālu tikai tad, kad tās tiks noteiktas par standartu un integrētas apkārtējās ierīcēs. Patiesībā Qi bezvadu uzlādes trends viedtālruņiem sākās ļoti līdzīgā veidā, līdz ar to varam sagaidīt līdzīgu scenāriju RF-based (Radio Frequency) uzlādei.

Tā kā lielākā problēma kas saistīts ar mobilo elektroniku, ir akumulatora kalpošanas laiks, long-distance bezvadu uzlāde ir ļoti vēlams teholoģiskais risinājums. Tā pat bezvadu uzlāde var arī uzlabot hidroizolācijas faktoru ierīces, jo tādā gadījumā nav ārējās izejas kontaktpunkta, un enerģijas pārveidošana no RF uz elektrību var notikt šasiju iekšpusē, līdz ar to nekāda elektroenerģija nav jātransportē caur vadiem, padarot ierīci drošāku ūdens tuvumā.

Mājās ir grūti un dārgi nomainīt savas virtuves vai dzīvojamās istabas elektroinstalācijas sistēmu, lai iegūtu optimālo izkārtojumu televīzijai vai vispārējam apgaismojumam. Izmantojot bezvadu enerģiju, šis vairs nebūs problēma.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt