Dzīvesstils

Tesla īpašnieki tagad var attāli straumēt tiešraides no sava automobiļa kamerām

Electrek ziņo, ka Tesla Sentry režīms, kas izmanto automašīnas kameras kā novērošanas sistēmu, ir modernizēts, lai ļautu īpašniekiem apskatīt tiešraidi. Jaunā Sentry Mode Live Camera Access funkcija tiks izlaista ar Tesla 2021.36.8 programmatūras atjauninājumu, taču pašlaik izskatās, ka tā darbojas tikai ar ražotāja iOS programmu un Android īpašniekiem būs vēl nedaudz jāuzgaida.

Tesla izplatītajā ziņojumā rakstīts, ka ar jauno funkciju lietotāji tagad varēs attālināti apskatīt automašīnas apkārtni, lai pārliecinātos par drošību pirma atgriežas savā automašīnā. Tas ir nozīmīgs jauninājums transportlīdzekļa Sentry Mode funkcijai, kas tika laista klajā 2019. gadā. Lai gan ir bijuši sarežģījumi, Sentry Mode līdz šim ir veicis ierakstus un saglabājis tos automašīnā. Vairākās situācijās tie ir bijuši noderīgi, lai pierādītu notikušo. Tagad šī funkcija ļaus automašīnu īpašniekiem redzēt notiekošo attālināti. Uzņēmuma izpilddirektors Īlons Masks Twitter ierakstā piebilst, ka funkcija ļauj arī īpašniekiem attāli sarunāties, izmantojot automašīnas skaļruni.

Šī funkcija ir iekļauta Tesla Premium Connectivity abonementā, kas maksā 10 ASV dolārus jeb aptuveni 8,60 Eur mēnesī. Citas Premium Connectivity funkcijas ietver piekļuvi video un mūzikas straumēšanas pakalpojumiem, izmantojot automašīnas izklaides centru, kā arī citas funkcijas, piemēram, aktuālo satiksmes vizualizāciju.

Saskaņā ar Tesla izplatītajām piezīmēm no automašīnas straumētie materiāli ir pilnībā šifrēti, kas nozīmē, ka tikai automašīnas īpašnieks var apskatīt ierakstu.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti