Jaunumi Tehnika

Tesla izlaiž atjauninājumu, kurš var pārvērst auto par ,,Boombox”

Viens no papildu labumiem, kuru novērtē katrs Smart Car īpašnieks, ir auto pastāvīgā programmatūras atjaunināšanās. Tas nozīmē, ka laika gaitā automašīna var iegūt noteiktas jaunas papildus funkcijas, kas padarīs braukšanu vēl patīkamāku, kā to izdarīja Tesla, kas nesen izlaida solīto svētku atjauninājumu.

Ar jaunāko programmatūras atjauninājumu Tesla īpašnieki varēs pārvērst savus elektroauto par kustīgu boombox. Mūziku varēs atskaņot caur auto ārpuses skaļruņiem. Tomēr jāatzīmē, ka tas attiecas tikai uz to automašīnu īpašniekiem, kuri iegādājās vienu no Teslas jaunākajiem modeļiem, kas aprīkoti ar PWS (Pedestrian Warning System) skaļruņiem.

Tesla komentārs par jauno atjauninājumu: “Pārvērtiet savu automašīnu par boombox un izklaidējiet apkārtējos ar savu mūziku. Varat arī pielāgot auto signālataures skaņu, braucot ar automašīnu vai, kad automašīna pārvietojas ar Smart Summon sistēmu. Sistēmas izvēlnē atlasiet opciju vai ievietojiet savu USB ierīci un saglabājiet līdz piecām pielāgotajām skaņām. ”

Cilvēku skaita ziņā, visai maza daļa no Tesla auto īpašniekiem varēs pilnībā izmantot šo atjauninājumu. Tas ir mazs, taču uzjautrinošs atjauninājums, lai gan neesmu pārliecināts, cik tas ir praktisks vai cik kaitinošs tas varētu būt citiem satiksmes dalībniekiem, taču tas ir katra ziņā, kā cilvēki izmantos šo iespēju.

Avots: electrek

Atbildēt

Līdzīgi raksti