Tehnika

Tuvākajos mēnešos varētu tikt izlaists augstākas klases Mac Mini

Uzņēmums Apple plāno jaunu Mac Mini modeli, kas aizstās uz Intel procesora bāzēto modeli, ko tas joprojām pārdod, ziņo Bloomberg. “M1X Mac Mini” ir paredzēts, ka varētu tikt izlaists “tuvāko vairāku mēnešu laikā”, un tiek uzskatīts, ka tam ir “atjaunināts dizains un vairāk portu nekā pašreizējam modelim”.

Apple pagājušajā gadā izlaida Mac Mini ar savu M1 procesoru, bet šis modelis bija paredzēts kā rezerves bāzes līmeņa dators, un līdz ar to tam bija mazāk portu nekā augstākā līmeņa Intel versijai, kas tika ieviesta 2018. gadā. M1 Mini ir par diviem Thunderbolt portiem mazāk, no kuriem tikai vienu var izmantot ārējam displejam, lai gan otru monitoru tik un tā iespējams pievienot, izmantojot HDMI.

Jaunais datora modelis varētu izmantot tādas pašas paaudzes CPU kodolus kā M1 (un A14 Bionic procesors, kas tiek izmantots iPhone 12), bet nodrošina labāku veiktspēju, palielinot CPU un GPU kodolus mikroshēmā. Tāda bija Apple pieeja, izstrādājot X procesorus iepriekšējiem iPad modeļiem.

Pašreizējais M1 Mac Mini ir lielisks dators, bet tam ir izmantošanas ierobežojumi, un ir sajūta, ka tā dizains (kas ir mainījies visai maz kopš 2010. gada) varētu saņemt pārbūvi.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti