Tehnoloģiju jaunumi

Tuvojas 64 megapikseļu tālruņa kameras

Samsung Electronics, pasaules līderis modernu pusvadītāju tehnoloģiju jomā ir ieviesis divus jaunus 0,8 mikrometru (μm) pikseļu attēlu sensorus – 64 megapikseļu (Mp) Samsung ISOCELL Bright GW1 un 48Mp ISOCELL Bright GM2. Ar šo papildinājumu Samsung paplašina savu 0,8 μm attēla sensoru komplektu, kas ir mazākais pašlaik tirgū pieejamais pikseļu izmērs, no esošajiem 20Mp līdz ļoti augstiem 64Mp izšķirtspējiem.

Pēdējo gadu laikā mobilo tālruņu kameras ir kļuvušas par galveno instrumentu ikdienas mirkļu ierakstīšanai un koplietošanai,” sacīja Samsung Electronics vadītāju biznesa viceprezidents Yongin Park. “Ar vairākām pikseļu un progresīvām pikseļu tehnoloģijām, Samsung ISOCELL Bright GW1 un GM2 nodrošinās jaunu fotografēšanas līmeni mūsdienīgākajām mobilajām ierīcēm, kas uzlabos un palīdzēs mainīt veidu, kā mēs reģistrējam mūsu ikdienas dzīvi.”

64Mp ISOCELL Bright GW1 un 48Mp ISOCELL Bright GM2

ISOCELL Bright GW1 ir 64Mp attēla sensors, kas nodrošina augstāko izšķirtspēju Samsung 0,8 µm pikseļu attēla sensora sastāvā. Ar Tetracell tehnoloģiju ** un atkārtotas mozaīkas algoritmu *** , GW1 var radīt spilgtus 16Mp attēlus zema apgaismojuma apstākļos un ļoti detalizētus 64Mp attēlus spilgtākos iestatījumos.

Lai GW1 uzņemtu attēlus, kas atgādina cilvēka acu vidi apkārtējā vidē, GW1 atbalsta reālā laika augstu dinamisko diapazonu (HDR) līdz 100 decibeliem (dB), kas nodrošina bagātīgākas nokrāsas. Salīdzinājumam – parastā attēla sensora dinamiskais diapazons ir aptuveni 60 dB, bet cilvēka acs ir aptuveni 120 dB.

GW1 ir aprīkots ar divkāršu konversijas spēku (DCG), kas saņemto gaismu pārveido par elektrisko signālu atbilstoši vides apgaismojumam. Tas ļauj sensoram optimizēt tā pilno ietilpību (FWC), efektīvāk izmantojot savākto gaismu, īpaši spilgtās vidēs. Smalkākus rezultātus var nodrošināt, izmantojot Super PD, augstas veiktspējas fāzes noteikšanas automātiskās fokusēšanas tehnoloģiju, un vienmērīga kinematogrāfiska lēnas kustības video tiek atbalstīta pilna HD ierakstīšana ar 480 kadriem sekundē.

ISOCELL Bright GM2 ir 48Mp attēla sensors, kas arī izmanto Tetracell tehnoloģiju zema apgaismojuma apstākļos un atkārtotas mozaīkas algoritmu labi apgaismotos iestatījumos, kas sniedz ļoti detalizētus attēlus ar dabiskām un spilgtas krāsas. GM2, tāpat kā GW1, pieņem arī DCG, lai nodrošinātu papildu veiktspēju un Super PD ātrai automātiskai fokusēšanai.

Samsung ISOCELL Bright GW1 un GM2 pašlaik notiek paraugu ņemšana, un šī gada otrajā pusē paredzams, ka tie nonāks ražošanā.

** Tetracell tehnoloģija apvieno četrus pikseļus vienā, lai lietotāji varētu sasniegt augstas kvalitātes attēlus visos gaismas apstākļos.
*** Spilgtās vidēs Tetracell izmanto atkārtotas mozaīkas algoritmu, lai iegūtu pilnas izšķirtspējas attēlus.

Avots: samsung.com

Atbildēt

Līdzīgi raksti